Piektdien, 27.janvārī, pulksten 17 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies erudīcijas spēle un izglītojošs pasākums jauniešiem "Vai Tu zini Latviju?". Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem, informē Liepājas Jauniešu padomes dalībniece Anna Galbāliņa.

Erudīcijas spēle tiek organizēta ar mērķi attīstīt prāta spēļu kustību Liepājā, aicinot ikvienu jaunieti piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par savu zemi. "Vai Tu zini Latviju?" var piedalīties ikviens, kas sevī jūt vajadzību meklēt atbildes uz mūžīgajiem un laicīgajiem jautājumiem, un sacensties ar citiem.

Erudīcijas spēle nešaubīgi garantēs pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas mākslas, mūzikas, dabas, vēstures, kultūras, kulinārijas u.c. jomās. Dalība spēlē ir komandu sastāvā (3 dalībnieki vienā komandā). "Vai Tu zini Latviju?" ir bez maksas pasākums ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/erudīcija

Spēli moderēs Liepājas Jauniešu padomes prezidente Anna Galbāliņa un Liepājas Jauniešu padomes pārstāve Sofija Rūja-Lāma. Erudīcijas spēles ilgums 2 stundas 30 minūtes.

Pasākumu rīko Liepājas Jauniešu padome sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību "Jauniešu māja".

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas Jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.