17. martā gaidāmā lielkoncerta "Liepāja svin" organizatori gatavo video materiālu, kam nepieciešami galvenie personāži.

Atlases konkursam tiek aicināti pieteikties vīrieši un sievietes vecumā no 25 līdz 40 gadiem, kuri ir gatavi stāties kameras priekšā un filmēties. No visiem atlases dalībniekiem, kuri iesniegs savus pieteikumus līdz 16. februārim, tiks izvēlēti  2 kandidāti. Piedalīšanos klipā garantēs atpazīstamību un bezmaksas biļetes uz koncertu, portālu informēja "Rietumu Radio" pārstāve Linda Brūdere.
Pieteikumus "Liepāja svin" video sižeta atlases konkursam jāsūta uz e-pastu liepajasvin@rietumuradio.lv, pievienojot savu  fotogrāfiju.
Jau rakstījām, ka 17. martā pulksten 19.00 Olimpiskā centra Arēnā "Rietumu Radio" rīko lielkoncertu "Liepāja svin", kurā uzstāsies Ivo Fomins, Edijs Šnipke, "Musiqq" un grupa "Tumsa".
Lielkoncerta biļešu cena  – stāvvietas par LVL 4 un sēdvietas par LVL 6. Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies.  Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas teātrī, tirdzniecības centrā "Ostmala", Liepājas Olimpiskajā centrā, internetā - www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā.