Valsts policijas aizvadītās nedēļas nogales hronikā redzami daudzi autonegadījumi, pieķerti dzērājšoferi, kā arī izņemts nelegālais alkohols.

17.septembrī no pulksten 8.30 – 16 Matrožu ielā, iesniedzējam no mājas kāpņutelpas nozagts velosipēds zaļā krāsā. Materiālie zaudējumi Ls 55.

20.septembrī pulksten 13.10 Lazaretes ielā, 1999.gadā dzimis jaunietis izrāva no rokas 2004.gadā dzimušam zēnam mobilo telefonu un aizbēga. Vēlāk mobilais tālrunis tika atgūts un atdots cietušajam.

21.septembrī VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieki Liepājas tiesas sankcionētas administratīvā pārkāpuma vietas apskates laikā Priekulē, Dārza ielā, izņēma 46,8 litrus nelegālā alkohola.

Tajā pašā dienā pulksten 17.45 Labraga ielā konstatēts, ka 1998.gadā dzimis jaunietis, iespējams, lietojis apreibinošās vielas. Viņš nogādāts slimnīcā.

Pulksten 16.45 1969.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo V40" pa Brīvības ielu no Grobiņas ielas uz Miltu ielas pusi un uzbrauca gājējai, 8 gadus vecai meitenei, kura šķērsoja ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju pie luksofora aizliedzošā signāla. Cietušajai konstatēts kājas sasitums, sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība notikuma vietā. Noformēts CSNg reģistrācijas protokols.

Pulksten 20.20 Krūmu ielā 1983.gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka veikalā no rokas somiņas ārējās kabatas ir nozagtas automašīnas "VW Golf" aizdedzes atslēgas.

22.septembrī pulksten 2.45 1987.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi 80" bez valsts numura zīmēm pa F.Brīvzemnieka ielu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē (2,28 promiles), kā arī bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pulksten 15.45 E. Tisē ielā iesniedzējs konstatēja, ka, izsitot lodžijas logu, ir iekļūts dzīvoklī un nozagts televizors, fotokamera un nauda. Materiālie zaudējumi un notikušā apstākļi tiek precizēti uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.

23.septembrī pulksten 7.15 1968. gadā dzimis vīrietis, vadot "Toyota Land Cruiser" pa Pasta ielu, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā, netika galā ar automašīnas vadību un iebrauca kāda nama sienā, to bojājot. Cietušo nav.

Pulksten 8 Kungu ielā kādā pagalmā vīrietis konstatējis, ka ar lāpstu ir izsists automašīnas "Opel Omega Caravan" autovadītāja durvju stikls. No automašīnas nekas nav nozagts.