Ceturtdien, 4.maijā, Jāņa Čakstes laukumā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētku koncertā uzstāsies rokgrupa "Dzelzs vilks". Izmaiņas svētku programmā saistītas ar grupas "Astro’n’out" solistes Māras Upmanes-Holšteines veselību, kas šobrīd liedz uzstāties koncertā. Brīvības svētku koncerts notiks plānotajā laikā, pulksten 15. Vēlot māksliniecei ātru veseļošanos un uz tikšanos Liepājā, aicinām liepājniekus pulcēties J.Čakstes laukumā un izbaudīt pasākumu, informē Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Ieva Puka.

Svētku koncerts J.Čakstes laukumā arī noslēgs orientēšanās sacensības "Liepājas pēdas Latvijā", kas visas dienas garumā pilsētas ielās būs izvilinājušas gan kājāmgājēju, gan velosipēdistu, gan autobraucēju komandas. Svētku koncerts visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

Rokgrupa "Dzelzs vilks" jau mazliet vairāk nekā trīs gadu desmitus ir eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm gan viņu mūzikas ierakstos, gan uz koncertu skatuvēm. Ar 15 studijas albumiem un septiņām Mūzikas gada balvām azotē "Dzelzs vilks" nemainīgi pulcina koncertos visu paaudžu fanus, ik uzstāšanās reizē noturot klausītājus uz spēcīga rokmūzikas viļņa. "Dzelzs vilka" klasika "Uijā uijā nikni vilki", "Balerīna", "Oranži mati", "Ļauj man tevi", kā arī jaunākās dziesmas no tikko izdotā studijas albuma "Jauni" – "Ir", "Tu negaidīji rītu", kā arī "Tās vēl nav beigas" no populārās kinofilmas "Klases salidojums", ir uz palikšanu iegūlušas ne tikai raidstaciju viļņos, bet arī klausītāju sirdīs.

Grupu 1991.gadā Mālpilī dibinājis tās solists, ģitārists un dziesmu autors Juris Kaukulis. Grupas sastāvā muzicē Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (bass), bet "Dzelzs vilka" līderis Juris Kaukulis ir mūziķis, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nenogurdināmā enerģija nav sajaucama ne ar vienu citu.