Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus uz praktisko nodarbību "Google diska izmantošanas iespējas".  Nodarbība paredzēta visiem interesentiem bez priekšzināšanām, lai pilnveidotu prasmes sadarboties mākonī, kas var ievērojami paātrināt komandas darbu.

Nodarbība notiks 27.aprīlī no pulksten 15 līdz 16.30, Liepājā, Peldu ielā 5, 422.kabinetā (4.stāvā). Nodarbība ir bez maksas un vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 25.aprīlim, anketa pieejama šeit: https://saite.lv/hhT

Nodarbības laikā IT eksperte, pasniedzēja Andra Krasavina dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiski noderīgus ieteikumus Google konta e-pasta un diska izmantošanai. Dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Google diska darbību un pārvaldību.

Google disks ir failu glabāšanas un koplietošanas rīks, kas ļauj saglabāt failus tiešsaistes serverī, sinhronizēt un piekļūt tiem no jebkuras vietas, izmantojot dažādas ierīces (viedtālruņus, planšetdatorus, datorus), kā arī koplietot šos failus ar citiem. Izmantojot Google disku, ikviens var viegli un droši augšupielādēt failus no savas ierīces un rediģēt tos tiešsaistē vai ļaut ar tiem strādāt kolēģiem. Disks ir nevainojami saderīgs ar citām lietotnēm, dokumentiem, veidlapām, kā arī "mākonī" iebūvētām lietotnēm, kas nodrošina efektīvu sadarbību reāllaikā.

Aptauju par pieaugušo izglītību Liepājā, norādot sev interesējošās tēmas, vēl ir iespējams aizpildīt vietnē ej.uz/mcaptauja. Aptaujas laikā iegūtie dati tiks apkopoti un izmantoti Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas darba vajadzībām un mācību piedāvājuma veidošanai.