Lai klātienē apskatītu un pārrunātu pēdējā laikā Liepājas centrā attīstīto un vēl tikai iecerēto infrastruktūru, iedzīvotāji aicināti velobraucienā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Turpinot dažādu formātu tikšanās ar liepājniekiem, velo izbrauciens pa Liepājas centru notiks pirmdien, 28. augustā, pulksten 18, portālu informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece Santa Margeviča.

"Pilsēta aug, mainās, top un pārtop. Liepājas centrs pēdējos pāris gados ir piedzīvojis un vēl piedzīvos pamatīgas pārvērtības, pilsētai iegūstot jaunus vaibstus. Uzrakta Lielā iela, Kārļa Zāles laukums, Pļavu iela un citas. Drīz pārmaiņas skars arī skvēru pie Liepājas Universitātes, Jauno ostmalu, Vannu māju. Šoreiz, tiekoties ar iedzīvotājiem uz velosipēdiem, gribam caur reāliem piemēriem Liepājas pilsētvidē izstāstīt par pilsētas attīstības vīzijām un uzklausīt liepājnieku priekšlikumus, jautājumus, kā arī bažas," stāsta Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Uz tikšanos velobraucēji pulksten 18 aicināti pulcēties Jāņa Čakstes laukumā, lai tālāk cauri pilsētas centram un Jūrmalas parkam virzītos uz jauno pirmskolas izglītības iestādi "Liedags". Kopumā aptuveni 10 kilometru garajā maršrutā iecerēts piestāt vairāk nekā desmit esošajos un topošajos pilsētvides objektos, noslēdzot velobraucienu ar diskusiju bērnudārza "Liedags" teritorijā.

Piedalīties izbraucienā aicināts ikviens liepājnieks un interesents, sev aktuālos jautājumus uzdodot sarunas laikā. Lietus gadījumā velobrauciens tiks pārcelts uz citu norises datumu.

Dažāda formāta klātienes un tiešsaistes tikšanās ar domes priekšsēdētāju tiek organizētas reizi ceturksnī. Iepriekšējā notika kultūrvietā "Atmodas Dārzs", īpaši uzrunājot Karostas un Tosmares rajona iedzīvotājus.