Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz decembra mēneša pieaugušo neformālas izglītības nodarbībām.

Sākot no oktobra pieaugušo neformālās izglītības nodarbības tiek piedāvātas gan bezmaksas, gan maksas, pamatojoties uz Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādi, kas apstiprināts Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes sēdē 2022.gada 16.jūnijā.

Pieteikšanās uz  decembra nodarbībām, aizpildot pieteikuma formu šeit: https://ej.uz/lipdec

Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422.kabinetā, tiešsaistes nodarbība notiks platformā ZOOM un vietu skaits ir ierobežots.

Nodarbības ar dalības maksu:

5.decembrī, pulksten 17 – 18.30 "Dāvanu saiņošanas meistardarbnīca
”, meistardarbnīcas vadītāja Elīna Kadaka, floriste.
Meistardarbnīcas laikā būs iespēja iemācīties viegli un skaisti sasaiņot dāvanas, apgūt dažādas saiņošanas tehnikas un dāvanu noformēšanas veidus.
Mērķauditorija: Ikviens interesents.
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN).
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 30. novembrim.

5.decembrī, pulksten 14.30 – 16, tiešsaistes nodarbība "Pirmie soļi projektu vadībā”, nodarbības vadītāja Aija Strazda, projektu vadītāja ar vairāk kā 15 gadu pieredzi vietējo un starptautisko projektu vadībā.
Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir projekts, kā no idejas nonākt līdz gala rezultātam, kur meklēt ārējo finansējumu un kā notiek projekta dzīves cikls. Būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par projektu vadību.
Mērķauditorija: Ikviens, kuram interesē, kas ir projektu vadība un kā ideju pārvērst projektā un iegūt finansējumu.
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 30.novembrim.

Bezmaksas nodarbības:

6.decembrī, pulksten 17 – 18.30 tiešsaistes nodarbība "Ieteikumi mājsaimniecības budžeta plānošanai”, nodarbības vadītāja Agnese Lāce, finanšu speciāliste un praktizējoša grāmatvede ar vairāku gadu pieredzi kā uzņēmuma galvenajai grāmatvedei un 13 gadu pieredze SEB bankā kā privātpersonu darījumu vadītājai.
Finanšu pratība ir viena no mūsdienu nepieciešamākajām prasmēm, ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī ikdienā, plānojot mājsaimniecība budžetu. Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kā veiksmīgi plānot finanses, kā ietaupīt un veidot uzkrājumus.
Mērķauditorija: ikviens interesents.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 5. decembrim.

7.decembrī, pulksten 16 – 17.30 nodarbība "Bērns un valoda” nodarbības vadītāja Vija Jurjerva,  Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Vispārējās izglītības nodaļas Izglītības metodiķis pirmsskolā, latviešu valodas skolotāja un eksperte pirmsskolas izglītības jautājumos.
Nodarbības laikā tiks apskatīti šādi temati:
• Bērna valodas attīstība dažādos vecumposmos.
• Valoda, valodas nozīme, otrā valoda, valodu veidi no dažādiem aspektiem.
• Rosinoša un atbalstoša vide.
• Mācību metodes, paņēmieni un līdzekļi valodas attīstības veicināšanai.
Mērķauditorija:  mazākumtautību bērnu vecāki
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 5. decembrim.

13.decembrī, pulksten 15 – 16.30 "Digitālo Ziemassvētku kartiņu veidošana platformā Canva", nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.
Nodarbības laikā būs iespēja izveidot digitālas Ziemassvētku kartiņas svētku sveicieniem kolēģiem, sadarbības partneriem un sev mīļajiem cilvēkiem.
Mērķauditorija: ikviens interesents.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 11.decembrim.