Liepājas pašvaldība nūjošanas festivāla "Vēju maršs" laikā šo sestdien, 26. maijā, no pulksten 11 līdz 14 piedāvās iedzīvotājiem iespēju iepazīties ar Veselības izziņas telts pakalpojumiem.

Teltī Jūrmalas parkā varēs veikt sirds veselības pārbaudes, kā arī konsultēties ar fizioterapeiti un uztura speciālisti par sev aktuālajiem veselības jautājumiem, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Veselības izziņas telts programma un speciālistu konsultāciju laiki:
• 11.00 darbu sāks Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles speciālisti, lai veiktu sirds veselības pārbaudes – asinsspiediena, pulsa, holesterīna un cukura līmeņa mērījumus,
• 12.30 būs iespēja konsultēties ar fizioterapeiti Santu Āboliņu,
• 13.00 ar veselīga uztura pamatprincipiem ģimenei iedzīvotājus iepazīstinās uztura speciāliste Līga Dobravaļska.
Veselības izziņas telti bez maksas var apmeklēt jebkurš interesents bez iepriekšējas pieteikšanās.

Atgādinām, ka 26. maijā no pulksten 11 Liepājas Jūrmalas parkā pretī Jūrmalas ielai 2 norisināsies ģimenes nūjošanas festivāls "Vēju maršs 2018", ko organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Nūjo ar vēju". Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63404747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.