Otrdien, 29. novembrī Liepājas reģionālajā slimnīcā no pulksten 11.00 līdz 13.30 notiks kārtējais seminārs Liepājas un novada ģimenes ārstiem par veselības aprūpes jautājumiem.

Seminārā par aktualitātēm veselības aprūpes finansēšanas kārtībā 2012. gadā informēs Nacionālā veselības dienesta Kuldīgas teritoriālās nodaļas vadītāja Dz.Eglīte.

Lai veicinātu savstarpējo sadarbību starp veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem un sniegtu aktuālāko informāciju SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" attīstību, informēs priekšsēdētājs E.Striks, savukārt par citoloģiskās metodes pielietošana onkoloģisko saslimšanu noteikšanā runās VSIA "Piejūras slimnīca" Citoloģiskās laboratorijas vadītāja H.Štāla.

Seminārā otrajā daļā aktuālāko informāciju par savu produkciju piedāvās "Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju Institūts", kura laboratorijās no ārstniecības augiem, ogām un augļiem tiek izstrādāta virkne farmaceitisku produktu. Tiem ir zinātniski pierādīta efektivitāte, kas tik pārbaudīta arī klīniskajos novērojumos.

Uzņēmums regulāri organizē pasākumus - lekcijas veselības aprūpes speciālistiem – ārstiem un farmaceitiem. Šoreiz tikšanās tēma: "Neparasti parafarmaceitiskie produkti no parastām izejvielām". Lekcijā profesors D. Babarikins stāsts par Austrumu medicīnas fitopreparātu receptūras sastādīšanas principiem; augsto tehnoloģiju izmantošanu dabas izejvielu ražošanai; dabas komponentiem, kā cilmes šūnu diferenciācijas regulatoriem. Būs arī informācija par jaunajiem preparātiem.

Par piedalīšanos seminārā veselības aprūpes speciālisti saņems sertifikātu ar diviem  kredītpunktiem. Ģimenes ārsti līdz 25. novembrim vēl var pieteikt savu dalību tajā, zvanot pa tālruni: 63404747.

Informāciju sagatavoja Gunta Jākobsone, sabiedrisko attiecību speciāliste