Sestdien "Blue Shock race" bērnu elektrokartingu skolas audzēkņi kopā ar vecākiem un treneri Mārtiņu Sesku devās uz Kandavu pārbaudīt savas zināšanas un pieredzi lielajā trasē.

"Blue Shock Race" bērnu elektrokartingi vispār pirmo reizi tika izvesti uz lielās trases seguma. Kā atzīst "Blue Shock Race" valdes loceklis Artis Daugins, ka tā bija izcila pieredze visiem, bet pats galvenais, ka bērnos tas radīja papildus enerģiju un degsmi pēc sasniegumiem. Viņš ir gandarīts par skoliņas progresu un potenciālu.

Šīs skoliņas galvenais iniciators bija Mārtiņš, kurš ir uzņēmies trenera amata pienākumus, nododot bērniem savu daudzu gadu pieredzi. Mārtiņš ir vēl jauns, bet viņa sasniegumi Latvijas kartingā un rallijā ir neapgāžami, un šis bija viss svarīgākais lēmums kāpēc, tieši ļaut Mārtiņam trenēt mazos bērnus.

Kopš skoliņas izveidošanas bērnu skaits ir gandrīz trīskāršojies un tas turpina pieaugt. Tam ir divi iemesli. Nav nepieciešamas lielas investīcija, lai bērni varētu startēt šajos treniņos, jo "Blue Shock Race" nodrošina tehniku un treniņa vietu tās spēju robežās. Uzņēmums jau kopš pašiem pirmsākumiem atbalsta daudzbērnu ģimenes. Ja no vienas ģimenes vēlas trenēties vairāki bērni, tad vecākiem jāmaksā tikai par vienu no viņiem.

Kasparas Tenis, viens no bērnu vecākiem, kuru bērni arī trenējas skoliņā no pirmās dienas atzīst: " Saskatām lielu potenciālu kartingu skoliņai un novērtējam Mārtiņa ieguldījumu. Lielisks pierādījums, ka elektrokartings ir nākotne bija šis izbrauciena treniņš Kandavā, kur izmantojot tikai daļu no bērnu kartinga potenciāla, tie jau bija spējīgi sacensties ar iekšdedzes kartingiem. Bērni ar nepacietību gaida katru treniņu atkal un atkal, tas pierāda bērnu ieinteresētību un pats lieliskākais ir redzēt rezultātu, kā tie pilnveido savu prasmi un rezultātus."

Artis Daugins "Blue Shock Race" valdes loceklis atzīst: "Skoliņa bija ideja, ko pēc Mārtiņa iniciatīvas sākām un tā attīstās straujāk nekā plānojām, tāpēc tagad esam nolēmuši arī Mārtiņu sūtīt iegūt trenera licenci, kas ļaus viņam skoliņu pārstāvēt plašāk. Arī plānojam paplašināt kartingu arsenālu ar bērnu sporta elektrokartingiem un būt pirmie, kas aizsāk Latvijā un Baltijā elektrokartingu klasi. Līdz šim jau esam startējuši ar lielo sporta prototipa kartingu un ne bez panākuma. Tā kā jāturpina iesāktais"