Otrdien aizvadīta piektā no astoņām tematiskajām apspriedēm, kuru mērķis ir iepazīstināt ar priekšlikumiem, kādu mēs vēlamies redzēt Liepāju tuvāko gadu laikā.

Paldies ikvienam, kurš sekoja līdzi publiskās apspriešanas tiešraidei un iesaistījās jautājumu uzdošanā, teikts Liepājas domes feisbuka lapā.

Šodienas tēma bija "Pārvaldība un pakalpojumu sistēma".

Diskusijā piedalījās un ar konkrētās jomas vīziju, uzdevumiem un izaicinājumiem iepazīstināja Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols, Attīstības pārvaldes eksperts stratēģiskās plānošanas jautājumos Aksels Ruperts, darba grupas "Pārvaldība un digitalizācija" vadītāja Antra Brūna, Liepājas pašvaldības IT jomas pārstāve Linda Alksne, darba grupas "Drošība" vadītāja Nataļja Vecvagare  un SIA "AC Konsultācijas" un SIA "Konsorts" pārstāve Ināra Groce.

Tiešraides laikā skatītāji tika iepazīstināti ar kopējo plānošanas dokumentu redakcijas ietvaru – kāds ir nospraustais pilsētas attīstības virziens, mērķi, prioritātes, veicamie uzdevumi. Tiešraides laikā liepājnieki uzdeva sev interesējušos jautājumus, uz kuriem tiešraides dalībnieki uzreiz arī sniedza atbildes.

Otrdienas sarunu var noskatīties šeit: facebook.com/liepajalv/videos/483766576388927

Galvenie uzdevumi tēmā "Pārvaldība un pakalpojumu sistēma" līdz 2027. gadam ir šādi:
• Nodrošināt pārvaldības digitalizāciju un e-pakalpojumu attīstību
• Stiprināt un attīstīt starpinstitucionālu sadarbību, mērķtiecīgi pilnveidojot pašvaldības cilvēkresursu prasmes un motivāciju
• Nodrošināt sabiedrības un uzņēmēju iesaisti un līdzdalību pašvaldības attīstībā
• Sekmēt jaunatnes politikas ieviešanu
• Popularizēt Liepājas un DKN tēlu biznesam, dzīvošanai, atpūtai un tūrismam

Vairāk par visu plānošanas procesu lai šeit: liepaja.lv/liepajas-un-dienvidkurzemes-novada-attistibas-programmas-nodotas-publiskajai-apspriesanai/