Radošie liepājnieki šoreiz sadarbībā ar Liepājas muzeju Muzejnaktī, 13.maijā, rīko jau ceturto diskusiju vakaru "Daudzpusīgais radošums", kura mērķis ir veicināt vēl aktīvāku kultūras dzīvi pilsētā, iesaistot iedzīvotājus gan viedokļu apmaiņā, gan ideju ģenerēšanā.

Ceturtais diskusiju vakars notiks sestdien, 13. maijā, Muzejnakts pasākumu laikā no pulksten 21 Liepājas muzeja Lielajā zālē. Sarunas šoreiz vadīs vēsturnieks un filozofs Andris Kūla, fotogrāfe Līga Ansone, mūziķe un pasākumu organizatore Agnese Kuplēna, mākslinieks un radošuma vakaru idejas autors Pēteris Taukulis, kā arī rakstniece, Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa.

Muzeju naktī sarunu moderatori no radošajām aprindām aicinās dalībniekus apmainīties viedokļiem un pieredzēm par tēmu "Radošums un vēsture". Vēsture domāta visplašākajā nozīmē – no pasaules izcelšanās līdz katra individuālajam dzīves gājumam.

Diskusijas notiks divos raundos – katrā pa 45 minūtēm. Tā kā muzejā paralēli notiks arī citi pasākumi, iedzīvotāji, kuri vēlas piedalīties sarunās, aicināti ierasties Lielajā zālē laikus, jo vietu skaits – ierobežots. Taču pievienoties varēs ikviens jebkurā brīdī, ja vien būs brīvas vietas pie galdiņiem. Pasākuma ilgums ir aptuveni divas stundas ar tējas vai kafijas pauzi pa starpu. Pēc diskusijām pie viena galda pulcēsies sarunveži, lai kopīgi apspriestu, kā sarunās gājis, pie kādiem secinājumiem nonākts un kādas idejas vakara gaitā uzvirmojušas.

Organizatori aicina uz pasākumu ikvienu liepājnieku vai Liepājas skarto. Tā ir lieliska iespēja pavadīt sestdienas vakaru atvērtā, pozitīvā un radošā atmosfērā, kā arī nodibināt lietišķus kontaktus gan ar dažādu radošo jomu profesionāļiem, gan savā starpā. Kā novērots pēc iepriekšējiem pasākumiem, dalībnieki jau apsprieduši reālus sadarbības projektus un ieceres, kas arī ir viens šo tikšanos mērķiem – kopradīt.

Līdzi kā vienmēr ņemams labs noskaņojums un vēlme "mutuļot".