Atsaucoties uz lielo iedzīvotāju interesi, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina uz vēl vienu nodarbību, kurā varēs apgūt grafiskā dizaina platformas "Canva" piedāvātās iespējas. Nodarbība paredzēta interesentiem, kuri iepriekš nav darbojošies platformā canva.com, bet vēlas iemācīties viegli un ērti izveidot dažādus vizuālos materiālus – infografikas, plakātus, sociālo kontu stāstu bildes, logo un prezentācijas.

Nodarbības laiks: pirmdien 2.maijā, no pulksten 15 līdz 16.30, Liepājā, Peldu ielā 5, 422.kabinetā (4.stāvā). Iepriekšēja pieteikšanās līdz 30.aprīlim, anketa pieejama šeit: https://ej.uz/canv-a

Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt platformas "Canva" bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā. Nodarbība ir bez maksas, un vietu skaits ir ierobežots, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.