18.maijā ap pulksten 12 pašvaldības policijā saņemts izsaukums, ka Darbnīcu ielā, ilgstoši saulē atrodas ratiņi, kuros atrodoties mazs bērns un raudot.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki ievēroja, ka tiešām saulē atrodas ratiņi ar zīdaini, kurš histēriski raudāja un bija nosvīdis slapjš, līdz ar to nekavējoties tika izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Netālu šķūnī atradās divi, manāmā reibuma stāvoklī esoši, vīrieši, kuri apgalvoja, ka bērna māte esot viņiem uzticējusi pieskatīt bērnu un pati māte uz vietas neatradās. Bērns tika nogādāts slimnīcā, savukārt informācija nodota Nepilngadīgo lietu nodaļai tālākai rīcībai.

18.maijā ap pulksten 15 pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Ed.Veidenbauma ielā kāds vīrietis sitot sievieti. Ierodoties notikuma vietā, sieviete norādīja uz vīrieti, kurš viņu esot sitis. Šo faktu apliecināja arī aculiecinieki. Tā kā vīrietis bija noskaņots agresīvi un pretojās policijas darbiniekiem, tika pielietoti speciālie cīņas paņēmieni, lai vīrieti aizturētu. Pēc aizturēšanas vīrietis nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

20.maijā ap pulksten 2.40 pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Ganību ielā vairākas personas sitot vīrieti. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts cietušais, kurš norādīja uz diviem vīriešiem, kuri bēga no notikuma vietas. Iespējamās vainīgās personas notvertas Strautu ielā un nogādātas Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.