Lai uzlabotu bērnu fizisko un emocionālo veselību, kā arī dažādotu brīvā laika pavadīšanu, aicinām vecākus pieteikt savus bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībām. Pirmā nodarbība jaunajā gadā notiks 2. janvārī pulksten 16 LOC Tenisa halles Sarkanajā zālē. Nodarbības vadīs pieredzējušu un radošu treneru tandēms – Kristīna Petermane un Dace Dieviņa, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Nodarbības notiks visa gada garumā divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no pulksten 16 līdz 17.

Nodarbības tiek organizētas jauktā intensitātē, veicinot bērnu interesi par treniņiem. Fizisko aktivitāšu nodarbības palīdz novērst stājas traucējumus, atbrīvo savilktu muskulatūru, stiprina dziļo muskulatūru, kā arī trenē līdzsvaru un uzlabo bērnu fizisko attīstību – koordināciju, spēku, veiklību, ātrumu, izturību un lokanību. Bērniem tiek piedāvāti dažādi nodarbību veidi – vispārattīstošā vingrošana, funkcionālie apļa treniņi un nodarbības spēļu formā, lai dažādotu treniņus un labāk attīstītu dalībnieku spējas.

Lai nodrošinātu nodarbību kvalitāti, dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Kristīnu Petermani, sūtot SMS uz tālruni 29 849 407, tajā norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu. Uz nodarbību drīkst ierasties, ja saņemts apstiprinājums no treneres.

Uz nodarbību jāierodas vingrošanai piemērotā apģērbā, līdzi jāņem maiņas sporta apavus, dzeramo ūdeni, kā arī vēlams savs vingrošanas paklājiņš.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Atgādinām, ka uz sporta nodarbību nedrīkst ierasties, ja bērnam parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot veseliba@liepaja.lv.