Otrdienas, 18. jūnija, vakarā LOC Tenisa halles pludmales volejbola laukumos norisinājās otrais 2024. gada pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums" "Pizza Shop" posms, informēja VK "Liepāja" pārstāve Justīne Knopkena.

"Smilšu bums" turnīrs liepājniekiem un pilsētas viesiem nav svešs, to jau ceturto gadu ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības atbalstu organizē volejbola klubs "Liepāja". Sacensības pulcē gan sievietes, gan vīriešus, sadalot dalībniekus "Pro", amatieru un veterānu grupās.

"King & Queen" posmā dalībnieki ar nejauši izlozētu pārinieku cīnījās par uzvaru savas grupas konkurencē. Uzvarētāji tika noteikti, skaitot punktus katram dalībniekam individuāli. Katra spēle savas grupas ietvaros tika spēlēta ar citu pārinieku, noskaidrojot labāko pludmales volejbolistu katrā grupā.

Esam priecīgi, ka tika sasniegts maksimālais pasākuma dalībnieku skaits – vairāk kā 100 spēlētgribētāji, no kuriem liela daļa bija tieši amatieri – spēlētāji, kuri mīl volejbolu, bet ikdienā netrenējas.

Karaļa un karalienes titula ieguvēji tika apbalvoti ar īpašu "King" un "Queen" kreklu, pirmo četru vietu ieguvēji – ar pārsteiguma balvām no posma galvenā atbalstītāja picērijas "Pizza Shop" Liepaja un citiem sacensību atbalstītājiem.

"Pizza Shop" posma "King & Queen" uzvarētāji:

"Pro" sievietes:
1. Inga Čandere
2. Krista Grundmane
3. Sanita Punga
4. Zane Mellupe

"Pro" vīrieši:
1. Jānis Čanders
2. Mārtiņš Grundmanis
3. Konstantīns Volčkovs
4. Krišjānis Kļaviņš-Kļava

Amatieri sievietes:
1. Alise Kraukle
2. Ance Jegore
3. Alīna Šerstnova
4. Nikola Finogejeva

Amatieri vīrieši:
1. Jānis Strazdiņš
2. Raimonds Ukavics
3. Māris Veinbergs
4. Ričards Štenbergs

Veterāni:
1. Zane Lobānova
2. Dainis Zombergs
3. Lita Leja-Volkeviča
4. Aivis Zodzins

Par mūziku un atmosfēru visa vakara garumā parūpējās dīdžejs un vakara vadītājs no "Izsauc ballīti", mazākie atbalstītāji vakaru pavadīja piepūšamajās atrakcijās un kā ierasts – visa vakara garumā dalībnieki varēja baudīt gardas uzkodas.


Pasākuma laikā notika arī dažādi konkursi. Par Instagram konkursa uzvarētāju, uzrakstot asprātīgāko komentāru pie "Smilšu bums" foto, kļuva Ainārs Pāvils, balvā saņemot dāvanu karti no "Pizza Shop".


Par tradicionālā apakšējo piespēļu konkursa uzvarētājiem kļuva Samanta Gleizupa un Roberts Mežals.

Nākamais 2024. gada vasaras sezonas "Smilšu bums" "Sporta bodes" posms notiks 23.  jūlijā – "Mix ar savu pāri" turnīra formātā, kurā spēkiem mērosies iepriekš pieteiktas jauktās komandas (komandā sieviete + vīrietis) gan amatieru, gan "Pro" grupās. Veterāni spēlēs jau ierastajā 3x3 formātā, komandas izlozējot uz vietas.

Informāciju par nākamā posma norisi meklē Volejbola kluba "Liepāja" Facebook lapā un Instagram kontā.


Lielu paldies sakām mūsu šīs sezonas lieldraugiem: SIA "Laskana", SIA "Laskana-Mežs", Liepājas domei, "Sporta punkts", SIA "Zibenszeļļi", Presto autoskola, veikalam "Sporta bode", SunPower SIA "Saules enerģijas ieleja".

Un atbalstītājiem: "Pizza Shop Liepaja", "Izsauc ballīti", "Marence Skincare", "CF Liepāja".