Visi tablo Liepājas autoostā vismaz jau otro dienu rāda patiesībai neatbilstošus kustību sarakstus.

Kāda liepājniece, kas svētdien bija pavadījusi uz autoostu savu viesi, kam bija jādodas atpakaļ uz Kuldīgu, novērojusi, ka visi tablo pie autobusu iekāpšanas vietām rāda vienu un to pašu nepareizo autobusu kustības sarakstu.

Devušies uz autobusu, kurš no Liepājas atiet 15.05, taču tablo rādījis, ka nākamai reiss ir tikai pulksten 17. 00, un vispār uz tablo bijuši atzīmēti tikai divi reisi, lai gan autobusi uz Kuldīgu kursē daudz biežāk. Pēc tam sākusi skatīties, ko rāda tablo citās iekāpšanas vietās, un izrādījies, ka visi rāda vienu un to pašu "bildi”.

Kā portālam paskaidroja Liepājas autobusu parka uzziņās, esot atklājies kaut kāds defekts, ko datorspeciālists "katru dienu pa bišķim remontē”.

Sazinoties ar Liepājas autobusu parka datorspeciālistu Viesturu Lašinski, uzzinājām, ka tiek labots datora serveris, no kura sūta datus uz tablo pie autobusu iekāpšanas vietām. Lašinskis solīja, ka "šodien vai rīt” ķibele tikšot novērsta.

Dīvainākais šajā notikumā ir tas, ka nevienam autobusu parka vai autoostas darbiniekam nebija ienācis prātā brīdināt pasažierus, kaut vai ar roku rakstītā zīmītē, ka tablo nedarbojas.