Pirmdien noslēgusies kandidātu sarakstu pieņemšana 3.jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Gluži kā pērn, Liepājā tajās kandidēs desmit saraksti.
Kā bija plānots, pēdējā dienā pieteicās četri saraksti – Nacionālā apvienība, "Vienotība", "Gods kalpot mūsu Latvijai" un "Nacionālā Savienība Taisnīgums".
Pēc visu sarakstu pieņemšas notika izloze kādā secībā tiks sakārtojamas zīmes iecirkņos – kura saraksta zīme būs virspusē. Nedaudz paveicās Jāņa Vilnīša pārstāvētajai partijai, jo Latvijas Reģionu Apvienībai ticis pirmais numurs.
Vēlēšanu iecirkņos zīmes tiks sarindotas šāda secībā:
Latvijas Reģionu Apvienība
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Partija "Vienotība"
Jaunā konservatīvā partija
Politiskā partija "Liepāja kvadrātā"
"Liepājas partija"
Nacionālā Savienība Taisnīgums
No sirds Latvijai
"Gods kalpot mūsu Latvijai"
Kā liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā, uz 15 deputātu krēsliem pretendē 166 kandidāti, no kuriem 111 ir vīrieši, bet 55 sievietes. Vidējais vecums 43,2 gadi. Jaunākajam ir 19, bet vecākajam - 81 gads. No norādītajām tautībām 119 ir latvieši un 8 krievi. Liepāja kā dzīvesvieta norādīta 152 cilvēkiem, Grobiņas novads sešiem, Rīga un Pāvilostas novads trijiem.


























