Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste

Apbalvošanas pasākumi notiks 11.novembrī pulksten 11 Liepājas 1. daļā Ganību ielā 63/67, Liepājā un 17. novembrī pulksten 11 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Ķengaraga ielā 3-1, Rīgā.

"Pasākumā teiksim paldies tiem kolēģiem, kas snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Šis gads mums licis apzināties, cik būtiska loma valsts iekšējās drošības nodrošināšanā ir ugunsdzēsējiem glābējiem, kas pašaizliedzīgi steidzas palīgā ikvienam, kas nokļuvis nelaimē, neskatoties uz apdraudējumu savai veselībai un dzīvībai. Apbalvojumu pasniegšana ir mūsu iespēja parādīt, ka novērtējam viņu darbu un ieguldījumu sabiedrības drošības stiprināšanā," uzsver VUGD KRB komandieris pulkvežleitnants Vilnis Bents.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, personisko ieguldījumu un sakarā ar Latvijas Republikas 104. gadadienu,
Ar VUGD II pakāpes apbalvojuma zīmi "Par priekšzīmīgu dienestu" apbalvota Kurzemes reģiona zvanu centra inspektore dežurante Inga Dārzniece.
Ar VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi "Par priekšzīmīgu dienestu" apbalvoti:
– KRP Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas vecākā inspektore Diāna Arbidāne;
– Dundagas posteņa vada komandiera vietnieks Andris Garševics;
– Liepājas 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Uldis Ķēniņš;
– Liepājas 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Renārs Reinfelds;

– Ventspils daļas ugunsdzēsējs glābējs Agnis Rozentāls.

Ar VUGD Goda rakstu apbalvoti:
– Liepājas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Lauris Gusts;
– Kuldīgas daļas vada komandieris Mārtiņš Linde;
– Rojas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Kaspars Ronis;
– Kuldīgas daļas vada komandieris Ivars Upenieks.

Par atbalsta sniegšanu VUGD Kurzemes reģiona pārvaldei un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadienu, VUGD KRB Pateicība tiks izteikta Ventspils novada pašvaldības Piltenes stadiona pārvaldniekam Aigaram Matisonam.

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par Jūsu darbu!