Sākot ar 2.februāri Liepājas Jaunatnes centrs, organizējot nodarbības, ik ceturtdienu aicina apgūt vācu valodu vācietes Sofijas Kistenmaheres vadībā.

Vācu valodas nodarbības pie Sofijas Kistenmaheres Liepājā aizsākās pērnā gada rudenī. Pa to laiku valodas apguvēju pulks ir pamainījies un, sākoties Pūķa gadam, Sofija aicina jauniešus pievienoties un veidot jaunas valodu apguvēju grupas.

Nodarbības notiks Liepājas Jaunatnes centra telpās Rožu laukumā 5/6 83.telpā ceturtdienu vakaros pa grupām – pulksten 17 aicināti interesenti bez vācu valodas priekšzināšanām, savukārt pulksten 18 Sofija gaidīs interesentus ar jau nelielām vācu valodas iemaņām. Vācu valodas iemaņas plānots apgūt radošā un neformālā veidā ar izdales materiāliem.

Kā jau iepriekš ziņots, Sofija Kistenmahere ir jauniete no Vācijas, kas tikko uzsākusi studijas Liepājas Universitātē un tagad jau tekoši bez kļūdām runā latviešu valodā. Stāsta pati Sofija: ”Esmu pati no Vācijas, tāpēc vācu valoda ir mana dzimtā valoda. Nokļuvu Latvijā, jo iepriekš  vienu gadu kā apmaiņas skolniece mācījos Daugavpilī, tagad esmu Liepājā un Liepājas Universitātē studēju Kultūras vadību. Manas vācu valodas nodarbības paredzētas visiem interesentiem, kam vācu valoda liekas interesanta un skaista, bet nav sanācis to kārtīgi apgūt.

Mācīties gribētāji apgūs ne tikai valodu, bet arī uzzinās daudz ko interesantu par Vāciju un ikdienas dzīvi tur. Tas viss notiks neformālā, draudzīgā veidā, tāpēc labprāt uzklausīšu interesentu priekšlikumus, lai valodas apguve būtu sekmīgāka un apmeklētāji gūtu no nodarbībām vairāk. Tiekamies Jaunatnes centrā! Ich freue mich auf dich!”
Pieteikšanās nodarbībām un sīkāka informācija rakstot uz e-pastu sofishka@inbox.lv.