Ceturtdien, 7.martā, pulksten 18 Latviešu biedrības nama Kamerzālē notiks ikgadējais Starptautiskajai sieviešu dienai veltīto koncertu "Ak, sievietes...".

Uz to ielūdz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru koris "Dziedonis", diriģents Valdis Aivars un muzikālās apvienības "Gulbju dīķa Jazz band" mūziķi. Ieejas maksa Ls 1, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Anda Birkenberga.

Nu jau tradicionāli kā dāvanu liepājniecēm Starptautiskajā sieviešu dienā Tautas mākslas un kultūras centra vīru koris "Dziedonis" sniedz koncertu, kurā romantiski – humoristiskā gaisotnē sumina daiļā dzimuma pārstāves svētkos.

Šoreiz svētku priekšvakarā, 7.martā, pulksten 18 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē klausītājus ar dažāda rakstura dziesmām lutinās gan vīru kora dalībnieki un diriģents Valdis Aivars, gan muzikālās apvienības "Gulbju dīķa Jazz band" mūziķi Egīla Madeļa un Imanta Meķa vadībā. Koncertā skanēs arī dzeja aktiera Aivara Kalnarāja izpildījumā.

"Mūziķu apvienība "Gulbju dīķa Jazz band" koncertu kuplinās ar skaņdarbiem, kuros dominē dāmu tik iecienītais instruments – akordeons. Savukārt noslēguma daļā abi vīru kolektīvi apvienosies, lai izpildītu tautā zināmas dziesmas, cerot, ka līdzi dziedās arī klausītāji," aicinot uz gaidāmo koncertu, informē vīru kora "Dziedonis" diriģents Valdis Aivars.

Ieejas maksa koncertā Ls 1. Biļetes var iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama, Liepājas Olimpiskā centra, t/c "Ostmala" un Liepājas teātra kasēs, "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā un http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/6067, kā arī stundu pirms koncerta sarīkojuma norises vietā.