No 1.maija līdz 14.jūnijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā skatāma atjaunotā koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pirmās sezonas mirkļu foto izstāde "Tikai tā!", kas veidota ar mērķi atskatīties un uz brīdi vēlreiz pakavēties tajos gandarījuma brīžos, ko, pēc ilgi gaidītājiem un vērienīgajiem atjaunošanas un plānošanas darbiem, sniegusi koncertdārza pirmā darbības sezona. Uz izstādes atklāšanu interesenti aicināti 9.maijā pulksten 16, informē nama sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Birkenberga.

Atjaunotā koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pirmo sezonu ar vērienīgu lielkoncertu "Atgriešanās" atklāja 2022. gada 27. maijā. Visas vasaras garumā ar krāšņiem koncertiem atzīmētas mūziķu un grupu jubilejas, piedzīvota festivāla "Liepājas vasara" atgriešanās tās vēsturiskajās mājās un Maestro Raimonda Paula koncerts, "Pūt, vējiņi!" apmeklētājiem dāvājot plašu žanru, stilu un laikmetu bagātību.

"Aizvadītais, 2022. gads bija ļoti intensīvs, darbīgs un, protams, arī gandarījumu sniedzošs," atzīst SIA "Liepājas latviešu biedrības nama" valdes locekle Vita Hartmane, piebilstot, ka tik  aktīvu, apjomīgu un darbietilpīgu periodu, kas prasa ne vien intensīvu un niansētu plānošanu, bet arī augstu stresa un emocionālo noturību savā darba mūžā nav piedzīvojusi. "Taču tas viss ir bijis tā vērts, jo pirmajā sezonā pēc rekonstrukcijas koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" uzņēmis teju 24 tūkstošus apmeklētāju, piedzīvojot 7 pilnībā izpārdotus lielkoncertus, no jauna atgriežot klausītāju mīlestību leģendārajai kultūrvietai, kas tur valdījusi kopš tās pirmsākumiem, vēlreiz apliecinot, ka koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" ir iecienīts kultūras un izklaides tūrisma galamērķis Liepājā," ar gandarījumu saka V.Hartmane. Lai atskatītos uz spilgtākajiem "Pūt, vējiņi!" pimās sezonas foto mirkļiem, kas akopoti izstādē "Tikai tā!", interesenti gaidīti Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā no 1. maija līdz 14. jūnijam.

Izstādē apskatāmi foto mākslinieku Aigara Hibnera, Edgara Poheviča, Ritvara Sproģa, Kārļa Volkovska, Jāņa Vecbrāļa un Egona Zīverta autordarbi, kas galvenokārt fiksēti pagājušā gada vasaras sezonā koncertdārzā "Pūt, vējiņi!", ļaujot ielūkoties gan kultūras notikumu aizkulisēs, gan norisēs.

Izstāde interesentiem ir  pieejama bez maksas, pateicoties Liepājas valstpilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam, un to būs iespējams aplūkot līdz 14. jūnijam.

Būtiski pieminēt, ka koncertdārza "Pūt, vējiņi!" atdzimšanu pamanījuši un novērtējuši arī nozares profesionāļi, iekļaujot atjaunoto kultūrvietu Latvijas Pasākumu foruma "Izcilības balva 2022" finālistu vidū trīs nominācijās: kā 2022. gada izcilākais notikums Kurzeme, izcilākais lielais kultūras notikums un izcilākā pasākumu norises vieta novados.