Lai iepazīstinātu liepājniekus ar iedzīvotājiem pieejamām līdzdalības aktivitātēm un iespējām Liepājā un Latvijā kopumā, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda sadarbībā ar Sabiedrības līdzdalības fondu rīko informatīvu semināru, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Seminārs notiks ceturtdien, 1.decembrī, no pulksten 15.30 līdz 17 Liepājas domē, Rožu ielā 6, Lielajā zālē. Pasākums norisināsies klātienē un to varēs vērot arī attālināti Liepājas valstspilsētas pašvaldības, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 un ManaBalss.lv sociālā tīkla Facebook kontos – www.facebook.com/liepajalv, www.facebook.com/liepaja2027.lv, www.facebook.com/ManaBalss.

Seminārā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda iepazīstinās ar esošajām liepājnieku iespējām līdziesaistīties pilsētas dzīvē, organizācijas "ManaBalss" eksperti sniegs ieskatu iedzīvotāju līdzdalības iespējās Latvijā, prezentēs sabiedrībai un nevalstiskajam sektoram jau plašāk zināmās platformas, kā arī iepazīstinās ar tām iespējām, kuras sniedz jaunākais organizācijas radītais digitālais rīks – OpenSaeima.lv, tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus rīkus un iejusties deputātu lomās, tāpēc aicinājums ņemt līdzi portatīvo datoru vai citu viedierīci.

Bezpeļņas sabiedriskā labuma nevalstiskā organizācija "Sabiedrības līdzdalības Fonds", kas plašāk atpazīstama ar platformu ManaBalss.lv, veido un attīsta dažādus digitālās demokrātijas rīkus, veicinot iedzīvotāju iesaisti politiskajos lēmumos. Pēdējo vienpadsmit gadu laikā, atsaucoties uz ManaBalss.lv publicētajām pilsoņu iniciatīvām, pieņemti jau 56 likumi un valsts līmeņa regulējumi Latvijā.

"ManaBalss" organizācijas paspārnē ir iniciatīvu platforma ManaBalss.lv, kā arī digitālās demokrātijas platformas Lemejs.lv, Open2Vote.eu un OpenSaeima.lv. Organizācijas misija ir veidot un stiprināt digitālās demokrātijas ekosistēmu Latvijā un pasaulē.

Lai pieteiktos semināram, aizpildiet anketu: forms.gle/VpKkQyojYnxuAkRWA

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents un tikšanās īpaši noderīga būs NVO pārstāvjiem.