Biznesa augstskola "Turība" aicina ikvienu uz Liepājas filiāles Atvērto durvju dienu, kas norisināsies 1. jūlijā pulksten 18 tiešsaistes platformā "Cisco Webex". Aplūkot studiju piedāvājumu, iepazīt mācībspēkus un uzdot sev interesējošus jautājumus būs iespējams tiešsaistes platfromas "Cisco Webex" virtuālajās istabās, informē "Turības" sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Ribakova.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar mācībspēkiem, kuri stāstīs par studiju iespējām augstskolas filiālē, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām. Liepājas filiāle piedāvā šādas 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas – Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes.

"Atvērto durvju diena ir lielisks veids, kā iegūt informāciju par augstskolu, studiju programmu, un citām augstskolas filiāles sniegtajām iespējām. Lai izvēlētos sev piemērotāko ir jāsalīdzina iespējamās alternatīvas. Izvēlei ir jābūt racionālai un pamatotai, nevis emocionālai. Uzdodiet jautājumus, uzziniet, izvērtējiet un izvēlieties to studiju programmu, kura nodrošinās vislielāko potenciālu studiju laikā un nākotnē," skaidro Biznesa augstskolas "Turība" Attīstības direktors Valts Jirgensons.

Plašāku informāciju par filiāles piedāvājumiem, kā arī priekšrocībām var atrast ŠEIT. Piekļuve tiešsaistes atvērto durvju dienai pieejama ŠEIT.