Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs aicina šajā rudenī iepazīt un izceļot mūsu novadu spēlējoties, portālu informēja Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

No 11. līdz 31. oktobrim ikviens novada iedzīvotājs un viesis aicināts aktīvi un veselīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Ar spēles palīdzību būs iespēja izzināt Dienvidkurzemes kultūrvēsturisko mantojumu, tūrisma objektus un iespējas.

Izaicinājums ir pavisam vienkāršs – ir jādodas rudenīgā pārgājienā pa spēles tūrisma pastaigu maršrutiem Dienvidkurzemes novadā, jāaizpilda pastaigu maršruta spēles lapa un tā jānogādā jebkurā Dienvidkurzemes novada tūrisma centrā.

Spēle norisināsies septiņos īpaši izveidotos pastaigu maršrutos: Embūtē, Gramzdā, Grobiņā, Kazdangā, Pāvilostā, Priekulē, Rucavā.

Novembra sākumā notiks izloze un veiksmīgākie un aktīvākie spēlētāji saņems vērtīgas  Dienvidkurzemes novada Tūrisma centra dāvātās balvas, lai turpinātu apceļot Dienvidkurzemi.

Maršrutu lapas pieejamas Dienvidkurzemes novada tūrisma centros: Grobiņā, Priekulē, Rucavā, Nīcā, Pāvilostā, Aizputē, Embūtē, kā arī ikviens pats tās var izdrukāt, lejuplādējot no mājaslapas.

Baudām košo rudeni un tiekamies Dienvidkurzemē!