Biedrība "Impact Hub" sadarbībā ar organizāciju "STARTcentrum" un "Tartu Radošo industriju centru" aicina jaunietes vecumā no 18 līdz 25 gadiem bez maksas piedalīties "WE C Business" otrajā ciklā, kas norisināsies no šī gada maija līdz novembrim. Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas formu, informēja "Impact Hub Liepāja" kopienas vadītāja Dana Liniņa.

"WE C Business" mērķis ir sniegt iespēju jaunām sievietēm, kas vēlās vai jau ir uzsākušas uzņēmējdarbību, apgūt jaunas prasmes un zināšanas biznesa jomā, veicināt pieredzes apmaiņu un tīklošanos, kā arī attīstīt savu uzņēmējdarbību jaunā līmenī. Dalībnieces sagaida sešu mēnešu gara pieredzes programma, apmācības dažādos uzņēmējdarbības veicināšanas rīkos, kompetences celšana un jaunas zināšanas no vairākiem nozaru speciālistiem. Programma notiks angļu valodā.

Biedrības "Impact Hub" valdes locekle Zane Feldmane uzsver, ka pieteikties var gan tās, kas vēlas attīstīt esošu uzņēmējdarbību, gan tās, kam ir biznesa ideja un meklē nākamos soļus: "Šobrīd aktīvi norisinās projekta pirmais cikls, kurā dalībnieces strādā pie savu ideju īstenošanas. Arī projekta otrajā ciklā dalībniecēm būs iespēja satikt vairākas sievietes-līderes starptautiskā kontekstā, atbalstošus mentorus no Latvijas, Zviedrijas un Igaunijas, kā arī veidot sadarbības tīklu ar citiem uzņēmējiem Centrālbaltijas reģionā. "WE C Business" sniedz iespēju iepazīties ar jaunākajām pārvaldības un dizaina metodoloģijām, riska vadības un komunikācijas stratēģijām, digitālā mārketinga, prezentēšanas un pārdošanas prasmēm,  kā arī nodrošinās augsta līmeņa ekspertu mentoringu, iespēju celt savu uzņēmējdarbības kompetenci un veidot jaunus kontaktus starptautiskā līmenī."

Programma tiks atklāta ar četru dienu pasākumu Igaunijā no 23. līdz 26. maijam. Pasākumā vienkopus tiksies visas 75 dalībnieces, lai tīklotos un veidotu kopienu, kā arī piedalītos dažādos semināros un darbnīcās, lai definētu savu biznesa ideju. Pasākumā dalībnieces tiks sadalītas mazākās atbalsta grupās, lai dalītos pieredzē un atbalstītu viena otru programmas laikā.

Turpmākajā projekta gaitā no maija līdz novembrim reizi mēnesī notiks tiešsaistes tikšanās atbalsta grupas ietvaros, lai motivētu un dalītos pieredzē, kā arī būs pieejamas konsultācijas ar dažādu jomu ekspertiem un mentoriem par 12 dažādām tēmām jeb moduļiem. Projekts tiks noslēgts 14.-17. novembrī ar noslēguma pasākumu Zviedrijā, kurā dalībnieces prezentēs projekta laikā sasniegto.

Programmā tiks uzņemtas kopskaitā 75 dalībnieces no Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas. Pieteikšanās atvērta līdz 11. aprīlim un dalība programmā ir bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanos meklē mājaslapā, kā arī "WE C Business" "Facebook" un "Instagram" kontos.

Programmu īsteno "STARTcentrum" (Zviedrija), "Tartu Radošo industriju centrs" ("Tartu Loomemajanduskeskus") (Igaunija) un biedrība "Impact Hub" (Latvija). Projektu finansē Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmaa 2021.-2027.gadam un līdzfinansē Eiropas Savienība.