Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs aicina ikvienu – bērnus, jauniešus, pieaugušos un ģimenes – janvārī un februārī noskatīties zinātnes teātra izrādes un vienā no februāra sestdienām apmeklēt Dabas māju "Dabas izziņas dienas" ietvaros, informēja Zinātnes un izglītības inovāciju centra vadītāja Kristīne Pujāte.

Šobrīd Zinātnes un izglītības inovāciju centrs piedāvā trīs dažādas zinātnes teātra izrādes – "Pirāta stāsti", "Sastingušais dārzs" un "Vectēva garāža", un katrā no tām interesantā un izglītojošā veidā tiek izskaidroti fizikas un ķīmijas likumi un parādības.

Tuvākās izrādes Zinātnes un izglītības inovāciju centra darbības vietā, Autoru ielā 4/6:


• Zinātnes teātris "Vectēva garāža" š.g. 26. janvārī pulksten 18.00-18.40
• Zinātnes teātris "Pirāta stāsti" š.g. 9. februārī pulksten 18.00-18.40

Pirmoreiz kāda no zinātnes teātra izrādēm notiks Zinātnes un izglītības inovāciju centra darbības vietā, Dabas mājā, Zirgu salā 2, "Dabas izziņas dienu" ietvaros š.g. 24. februārī. Visas dienas garumā tiks piedāvātas izzinošas aktivitātes. Rīts sāksies ar zinātnes teātra izrādi "Sastingušais dārzs" pulksten 11.00-11.40. Zinātnes teātra priekšnesuma "Sastingušais dārzs" stāsta pamatā ir dārznieks, kuram ir kāds sapnis – apturēt laiku. Viņš caur dabaszinātņu eksperimentiem meklēs veidu, kā piepildīt savu nomoda sapni. Sapni par sastingušo dārzu - mūžīgo dārzu. Viņš būs arī gana atklāts – stāstīs par sava sapņa trūkumiem.


Pēc izrādes ir iespēja pieteikties uz izzinošu ekskursiju speciālista vadībā pulksten 12.00-13.00, iepazīstot padziļināti Dabas mājas patstāvīgo dabas un vides pētniecības ekspozīciju.


Dienas noslēgumā pulksten 13.30-15.30 ģimenes ar bērniem no 7 gadu vecuma aicinātas uz radošo darbnīcu, kurā varēs izgatavot stādu podiņus un sēklu papīru no aļģu papīra, lai jau gatavotos pavasara gaidīšanai. Ir iespēja apmeklēt gan atsevišķu daļu no "Dabas izziņas dienas" piedāvājuma, gan apmeklēt visus tās dienas notikumus, iepriekš reģistrējot dalību.


Vairāk informācijas un reģistrēšanās ŠEIT.