Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) rīko tematiskās dienas "Interesantā pasaule", kas norisināsies skolēnu brīvlaikā no 14. līdz 18. martam tehnoloģiju koprades telpā un Dabas mājā. Liepājas un Dienvidkurzemes novada 3.–5.klašu skolēni aicināti pieteikt savu dalību un tādējādi jēgpilni pavadīt skolēnu pavasara brīvlaiku, informē ZIIC Izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Dalībnieki iepazīs dažādas pasaules vietas un tām raksturīgas dabas parādības, arhitektūras brīnumus, dzīvo dabu un kultūru. Ikvienam būs iespēja "paviesoties" polārajā lokā, Grieķijā, Amerikas Savienotajās valstīs, Papua-Jaungvinejā, Vācijā un citās pasaules vietās. Skolēnus sagaida aizraujoši eksperimenti, inženierija, izmēģinājumi, pētīšana, robotikas elementi un noteikti draudzība. Tas būs ne tikai jēgpilni pavadīts brīvlaiks, bet arī iespēja iegūt zināšanas par apkārtējo vidi, lai veicinātu tās aizsardzību un ilgtspēju.

Katru dienu, kopīgi darbojoties, tematisko nodarbību dalībnieki iepazīs aizraujošo un interesanto pasauli no tās puses, par kuru sabiedrība ikdienā parasti neaizdomājas.

Pirmās trīs dienas aktivitātes norisināsies Autoru ielā 4/6 (labu laikapstākļu gadījumā dalībnieki dosies arī uz Raiņa parku), bet pēdējās divās dienās aktivitātes notiks Dabas mājā, kur piektdienā notiks tematisko dienu noslēgums ar kartupeļu cepšanu ugunskurā.

Pieteikšanās notiek elektroniski šeit: ej.uz/ziicdienam. Tematisko dienu norise katru darba dienu no pulksten 10 līdz 14. Dalības maksa: 10 eiro dienā. Nodarbības notiks atbilstoši valstī noteiktajiem drošības pasākumiem. Katras dienas norises sākums un noslēgums pie ZIIC, Autoru ielā 4/6.