1.oktobrī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena, lai pievērstu sabiedrības uzmanību veco ļaužu dzīves problēmām un parādītu, ka arī seniori var dzīvot ar prieku par dzīvi un sevi. Šajā un nākamajā nedēļā Liepājas senioriem plānoti vairāki svētku pasākumi un aktivitātes gan Pensionāru dienas centrā Klaipēdas ielā 96a un Karostā, gan Veco ļaužu dzīvojamā mājā un citur, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Ceturtdien, 1.oktobrī, pulksten 13 Pensionāru dienas centrā Klaipēdas ielā 96a notiks svētku pasākums Pensionāru biedrības biedriem, kurā ar koncertu uzstāsies Irēnas Karpas vadītais jauniešu vokālais ansamblis "Maskas". Ieeja pasākumā – ar pensionāru biedrības biedru kartēm.

6. oktobrī plkst. 13.00 interesenti aicināti uz tikšanos ar foto mākslinieci Irinu Tīri, lai iepazītu viņas mākslu un foto mirkļus par tēmu " Liepāja un liepājnieki".

Rūpējoties par senioru veselību, 13.oktobrī Klaipēdas ielas Pensionāru dienas centrā plānota tikšanās ar uztura speciālisti Jolantu Ozolu par tēmu "Locītavu sāpju profilakse".

1.oktobrī senioru dienas svinības un arī mājas apaļo jubilāru godināšana notiks Veco ļaužu dzīvojamā mājā Ganību ielā 135/141. Seniorus ar muzikālo priekšnesumu ieradīsies sveikt jaunieši no Liepājas jauniešu mājas, bet savu dzeju lasīs mājas iedzīvotāja Karīna Riekuma. Tradicionāli šiem svētkiem par godu tiks atklāta gada laikā tapušo mājas iedzīvotāju rokdarbu un radošo darbu izstāde.

6.oktobrī pulksten 11.30 uz svētku pasākumu pulcēsies Karostas pensionāri dienas centrā Ģenerāļa Baloža ielā 1, kur uzstāsies senioru pašdarbības ansambļu dalībnieki – vokālais ansamblis "Pīlādzītis", līnijdeju dejotāji, bet dzeju lasīs dzejniece Mārīte Svara.

20.oktobrī senioru dienas pasākumu cikls Liepājā noslēgsies ar lustīgu rudens ieskaņas svētku pasākumu Liepājas latviešu biedrības namā, kurā uzstāsies akordeonists Aleksandrs Ļebedevs ar muzikālo grupu. Pasākumu rīko Liepājas pensionāru biedrība.