Līdz 2.februārim Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv iespējams nobalsot par Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu "Kilograms kultūras".

Ziemas balsojuma dažādās sadaļās līdz 18.janvārim bija iespējams nobalsot par virkni liepājnieku veikumu, diemžēl lielākā daļa pieteikto notikumu un vietu finālā nav iekļuvuši. Fināla balsojumā joprojām piedalās tikai sadaļā "Literatūra" nominētais Janas Egles stāstu krājums "Svešie", un Madaras Gruntmanes dzejoļu krājums "Dzērājmeitiņa". No šīs sadaļas izkritis Guntas Šnipkes dzejoļu krājums "Ceļi". Tāpat no sadaļas "Teātris" izkritis iestudējums "Liepāja – Latvijas galvaspilsēta", bet no sadaļas "Kultūrvieta" – kultūras nams "Wiktorija" un mākslas galerija "Romas dārzs".

"Kilograms kultūras" ir sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, kas apliecina sabiedrisko mediju aktīvu līdzdarbību Latvijas kultūras dzīves procesos. Balvas norisi nodrošina un Balvu piešķir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Latvijas sabiedrisko mediju portāls lsm.lv.

Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 26. februārī. Balvas tiks pasniegtas jau astoto gadu.

Balsot iespējams šeit.