Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar radošajiem liepājniekiem 22.aprīlī rīko jau trešo diskusiju vakaru "Daudzpusīgais radošums", kura mērķis ir veicināt vēl aktīvāku kultūras dzīvi pilsētā, iesaistot iedzīvotājus gan viedokļu apmaiņā, gan ideju ģenerēšanā.

Trešais diskusiju vakars notiks sestdien, 22.aprīlī, pulksten 16 Latviešu biedrības nama kamerzālē. Sarunas vadīs rakstniece un dzejniece Andra Manfelde, māksliniece un neirografiķe Sanda Eižvertiņa, kulturvietas "Pegaza pagalms" namamāte un SIA "Liepaja Music" valdes locekle Irita Kalēja, kā arī Liepājas teātra aktrise Signe Dancīte un Liepājas Simfoniskā orķestra mārketinga un komunikācijas speciālists Dzintars Hmieļevskis.

Šoreiz sarunu moderatori aicinās dalībniekus apmainīties viedokļiem un pieredzēm par tēmu "Radošums un nejaušība", kopā radot vienotu, netveramu, tomēr sajūtamu telpu, kas centīsies ikvienā atvērt radošuma elpu.

Diskusiju vakari "Daudzpusīgais radošums" notiek reizi mēnesī. Katru reizi iedzīvotājus pie sarunu galdiem aicina pieci moderatori no radošajām aprindām, mudinot sanākušos dalīties pieredzē un viedokļos par vakara tēmu. Pasākuma ilgums ir aptuveni divas stundas ar tējas vai kafijas pauzi pa starpu. Vakara gaitā notiek divi sarunu raundi – katrs pa 45 minūtēm. Pēc pārtraukuma apmeklētāji tiek aicināti mainīt sēdvietu, lai nonāktu pie cita moderatora un citu sarunbiedru lokā. Kad sarunu raundi ir galā, pasākuma apmeklētāji var doties savās gaitās, bet pie viena galda pulcējas vakara sarunveži, lai kopīgi apspriestu, kā sarunās gājis, pie kādiem secinājumiem nonākts un kādas idejas vakara gaitā uzvirmojušas.

Organizatori aicina uz pasākumu ikvienu liepājnieku vai Liepājas skarto. Tā ir lieliska iespēja pavadīt sestdienas vakaru atvērtā, pozitīvā un radošā atmosfērā, kā arī nodibināt lietišķus kontaktus gan ar dažādu radošo jomu profesionāļiem, gan savā starpā. Kā novērots pēc iepriekšējiem pasākumiem, dalībnieki jau apsprieduši reālus sadarbības projektus un ieceres, kas arī ir viens šo tikšanos mērķiem – kopradīt.

Līdzi ņemams labs noskaņojums un vēlme "mutuļot".