Sestdien, 22.oktobrī, Tāšu muižas bijušajā kungu mājā koncepta "Luxury Village party" autori aicina uz dziedātāja un dzejnieka Igo un komponista Jāņa Strazda koncertprogrammu "Rudens vēju muzikants", kurā tiks atskaņotas radošajā tandēmā radītās un iemīļotās dziesmas.

"Konceptu, kuru skatītājiem sākām piedāvāt tikai aizvadītajā vasarā, kad neaizmirstamos koncertos tikāmies kukurūzas laukā, ir jāturpina attīstīt, piedāvājot klausītājiem jaunas emocijas, sajūtas, mirkļus un kopā būšanu. Arī šoreiz īpaši parūpēsimies par vidi visapkārt, piedāvājot gan lauku romantiku, gan šarmu vienlaikus," stāsta "Luxury Village party" idejas autore Evija Grāmatiņa.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no sezonāliem dabas materiāliem, papildinot vidi ar gaismu virtenēm, svecēm, karstvīna smaržām un citiem elementiem, lai rudens sajūtas un emocijas padarītu gaišākas, saglabājot pasākuma intimitāti un šarmu.

Koncerta sākums pulksten 19, ieeja muižā no pulksten 18.30. Uzreiz pēc koncerta apmeklētājiem būs iespēja doties nelielā ekskursijā, kā arī noklausīties muižas stāstu un iepazīties ar tās vēsturi. Ekskursija muižas telpās par ziedojumiem. Turklāt pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties zīmola "Igo. Akcents personībai" produktus.

Ieejas biļetes ir iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasē: www.bilesuparadize.lv/lv/event/121785

Vietu skaits ekskursijā un koncertā ir ierobežots. Ņemiet vērā – muižas telpās ir kamīna apkure.