Svētdien, 3. martā, aizsāksies TV3 muzikālā spēkošanās – šovs „Koru kari 3”, kurā piedalīsies arī Liepājas Sudraba koris.

Koris, kura vadība šogad uzticēta grupas „Credo” līderim Guntim Veitam, ir viens no septiņiem koriem, kas savā starpā mērosies spēkiem, lai iegūtu galveno balvu, kura, kā ierasts, tiks ziedota labdarībai.

Liepājas Sudraba koris uzvaras gadījumā līdzekļus novirzīs Liepājas Reģionālās slimnīcas Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļai.

Liepājas koristi ikdienā pārstāv visdažādākās profesijas, korī dzied jurists, konsultante, basģitārists, mūzikas skolotāja, tirdzniecības menedžeris, kompozīto lietu montieris, atslēdznieks, grupas vokālists, studenti, skolnieki, Liepāja pilsētas bāriņtiesas un uzņēmuma „Liepājas metalurgs” darbinieki. Visus šos tik dažādos cilvēkus kopā savedusi Liepāja un mīlestība uz mūziku.

„Mūsu tautai visa dzīve ir no dziesmas līdz dziesmai. Ar dziesmu ceļamies, ar dziesmu krītam, ar dziesmu mīlam, ar dziesmu skumstam, ar dziesmu dzimstam, ar dziesmu mirstam. Lai katram ir sava dziesma ar kuru viņš spēj dzīvot ik dienu,”novēl korists Mārtiņš Ločmelis.

Lai koris pienācīgi spētu sagatavoties dziesmotajām sacensībām, ar kora dalībniekiem strādā atraktīvais diriģents Andris Mockus, kā arī horeogrāfe Kristīne Kleinšmite.

Kora dalībniece Agnese Kuplēna stāsta, ka ir patīkami saņemt atbalstu no pilsētnieku puses un jau tagad gribas teikt īpašu paldies Liepājas teātrim, kas ļāva mēģināt un dziedāt teātra telpās pat līdz vēlai nakts stundai, Liepājas Raiņa 6. vidusskolai, kuras dežurants Laimonis ar akordeona spēli pavada kora dalībniekus mājup pat trijos naktī, kā arī solārijam „Delfīns” un frizierei Lailai Krūzei. Paldies koris saka arī lielu Liepājas pilsētas domei, kas finansiāli atbalsta koristu nokļūšanu Rīgā.

„Mums ir ļoti paveicies arī ar šoferīti Aināru Cauni, kuram ir muzikālā izglītība, tādējādi garais ceļš uz Rīgu kopā ar viņu paskrien nemanot,”gandarīti ir kora dalībnieki.

Talantīgie un mūziku mīlošie koristi saka: „Viss notiek!”

Ar nepacietību gaidām Liepājas kora debiju „Koru karos 3”, jo tikai kopā mēs varam sasniegt lielo mērķi, tāpēc turam īkšķus un atbalstam!