Liepājas teātris, svinot Starptautisko teātra dienu, 27.martā pulksten19 izspēlēs īpašu Teātra dienas koncertuzvedumu "Meklējam aktierus!". Paredzēta arī papildizrāde.

Koncertuzveduma "Meklējam aktierus!" veidošanu uzņēmušies aktieri Egons Dombrovskis un Mārtiņš Kalita, kā arī teātra muzikālais vadītājs Normunds Kalniņš.

Aktieris Egons Dombrovskis jau iepriekš atklāja, ka 27.martā, Starptautiskajā teātra dienā viņiem gribējies sarīkot svētkus ne tikai kolēģiem, bet arī skatītājiem, kas galu galā arī taču esot teātra ļaudis.

"Kaut ko tādu darīšu pirmo reizi, un atbildība ir liela," par koncertuzveduma veidošanu sacīja Dombrovskis.

Koncertuzveduma pirmajā daļā skatītāji varēs atpazīt ne tikai savu iemīļoto izrāžu tēlus, bet arī nelielus izrāžu citātus un mūzikas fragmentus, savukārt otrajā daļā viņus sagaidīs svētku koncerts.

Koncertuzvedumā piedalās Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Armands Kaušelis, Everita Pjata-Gertnere, Leons Leščinskis, Kaspars Gods, Signe Dancīte, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš, Dombrovskis, Kalita, Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā, kā arī citi viesi.

Diemžēl biļetes uz 27.marta uzvedumu ir izpārdotas, taču pēc skatītāju lūguma teātris nolēmis vēl reizi atkārtot šo uzvedumu 30.aprīlī pulksten 19!

Sirsnīgus sveicienus Liepājas teātra kolektīvam svētkos sūta arī portāls irliepaja.lv, vēlot, lai drīzāk piepildās teātra kvēlākais sapnis par pašiem savu Mazo zāli!