Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību "No radošā procesa līdz grāmatai" trešdien, 1.februārī, pulksten 18. Tikšanos vadīs iteratūrzinātniece, kritiķe un dzejniece Sandra Ratniece, informē akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna. Laipni gaidīti visi interesenti!
 
Trešdien, 1.februārī, pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībnieki tiksies ar literatūrzinātnieci, kritiķi un dzejnieci Sandru Ratnieci, kura iepazīstinās ar radošā procesa aizkulisēm no idejas līdz taustāmam rezultātam – grāmatai – gan no teorijas viedokļa, gan pastāstot par savu pieredzi un arī novēroto.

Sandras Ratnieces radošā darbība plašākai publikai ir zināma jau no 80. gadu beigām, kad tika publicēti viņas pirmie literatūrzinātniskie raksti, kritikas un arī pirmie dzejoļi. Viņas darbi vairāk nekā 30 gadu gaitā publicēti periodiskajos izdevumos "Karogs", "Kultūras Forums", "Tīrraksts", "Domuzīme", "Jaunā Gaita", laikraksta "Latvijas Avīze" pielikumā "Kultūrzīmes", kā arī Latvijas Rakstnieku savienības (LRS) mēnešrakstā "konTEKSTS", kura idejas autore un galvenā redaktore viņa kādu laiku bijusi. Tāpat publikācijas bijušas interneta vietnē "Satori". S. Ratnieces devums latviešu literatūrā ieguvis dažādas atzinības un balvas, un viņa pati bijusi dažādu literāru konkursu žūrijā, kā arī ir LRS jauniešu literārās apvienības, radošā semināra "Aicinājums" vadītāja un laikraksta "Jaunā Gaita" literārā redaktore. Pērn, īsi pirms Ziemassvētkiem, iznāca S. Ratnieces otrais dzejoļu krājums "Pastkastīte nenosūtītām vēstulēm" (pirmais krājums "Šķietami klusu" iznāca 2020. gadā).

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:
https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
(ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu jau atzītu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālos "Facebook", "Draugiem", "Twitter" un nu arī "Instagram".