Piektdien, 12.martā, pulksten 17 gaidāma tiešsaistes tikšanās ar rakstnieci, detektīvromānu autori Rolandu Bulu "Detektīvromāns kā aizraujoša prāta spēle".

Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.
 
Rolanda Bula (īstajā vārdā Rolande Bebere) ir rakstniece un juriste. Līdz aiziešanai izdienas pensijā strādājusi Valsts policijā dažādos amatos, arī par izmeklētāju. Lasītājiem zināma ar romāniem: "Klusēšanas varā" (2014), "Brīvmūrnieka trīs vēlēšanās" (2015), "Atpakaļceļš" (2018), "Stopētāju lieta" un "Upes laiks" (2019), "Sīnāja kalna lieta" (2020) un "Noilguma lieta" (2021). 2018. gadā pabeigusi Literāro akadēmiju. Darbojas Tukuma literātu apvienībā.

Sarunas laikā R. Bula stāstīs, kā izveidot kriminālromāna sižetu un ar ko tas atšķiras no reālas krimināllietas izmeklēšanas. Kā un ar kādu mērķi skandināvi rakstniecības studijās mācās detektīvžanru? Kāds ir latviešu kriminālromānu spožums un posts?

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā "Zoom".

Gaidām uz tikšanos: https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09.

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā "Liepuraksti" portālos "Facebook", "Draugiem.lv" un "Twitter"!