Publicitātes attēls


Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību "Piedzīvojumi lappusēs", kurā grāmatu blogere Aija Bremšmite stāstīs par savu aizraušanos. Tikšanās trešdien, 27. decembrī, pulksten 18, portālu informēja Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.

Par grāmatu lasīšanu un blogošanu jeb atsauksmju rakstīšanu Piejūras pilsētu literārās akadēmijas dalībniekiem 27.decembrī pulksten 18 stāstīs aktīvā un atraktīvā grāmatu blogere Aija Bremšmite. Tāpat Aija dalīsies savos novērojumos par bērnu literatūru un pastāstīs par pašas veidoto raidierakstu.


Aija Bremšmite ir viena no zināmākajām Latvijas grāmatu blogerēm. Viņas ikdienas darbs rit Ogres Centrālajā bibliotēkā, taču brīvajā laikā viņa daudz lasa, kā arī raksta un ierunā atsauksmes par grāmatām. Bet dažkārt viņa savus sekotājus soctīklos palutina ar humorīgiem video, piemēram, inscenējot grāmatnieku palīdzības dienesta tālruņa ikdienu vai uzņemot kādu atraktīvu reklāmu, piemēram, "ja mēs reklamētu grāmatas tā, kā reklamē fantāzijas grāmatas". 2022. gadā Aija ieguva maģistra grādu Liepājas Universitātes rakstniecības studijās.


Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties ŠEIT (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Atgādinām, ka janvārī notiks PPLA lasījumi. Dalībniekiem iepriekš jāpiesakās, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com.

Visu PPLA nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook", "Draugiem.lv", "Twitter" un arī "Instagram".

Laipni gaidīti visi interesenti!