Publicitātes foto


Otrdien, 31. oktobrī, pulksten 20 "Pegaza pagalma" viesistabā džeza mūzikas koncertā uzstāsies mūziķi no Šveices – "Louis Matute Large Ensemble", kurā ir seši spilgti mākslinieki, portālu informēja SIA "Liepaja Music" pārstāve Irita Kalēja.

Šveices džeza mūziķu sastāvā ir tā līderis, ģitārists Louis Matute, saksofonists Léon Phal, trompetists Zacharie Ksyk, taustiņinstrumentālists Endrjū Audigers, sitaminstrumentālists Nathan Vandenbulcke un kontrabasists Virgile Rosselet.

Jaunais ģitārists Louis Matute ir no Ženēvas un atzīnību guvis gan kā izpildītājs, gan komponists. Viņa radošums un unikālā personība redzami jaunākajos darbos "Cik lieliska šī pasaule var būt" (2020) un "Mūsu folklora" (2022), kurus atzinīgi novērtējuši daudzi kritiķi. Līdz šim Louis Matute ir ieguvis Džeza akadēmijas (Académie du Jazz) balvu Prix Evidence 2022, nodrošinājis pirmo vietu TSF džeza balvu sarakstā un uzstājies prestižajā Salle Pleyel Parīzē. Tas iezīmē ļoti daudzsološas ģitārista starptautiskās karjeras sākumu.

Louis Matute neparastais melodiskais talants, virtuozitāte un vēlme attīstīt mūziku, kas ir latīņu un austrumu skaņu, tradicionālās mūzikas un džeza krustpunktā, ir viena no viņa lieliskajām īpašībām. Šis kultūru sajaukums rada unikālu māksliniecisko ainavu, pilnu siltu, reizēm melanholisku fantāzijas lidojumu, kurā mūziķu saspēle un harmonija ir pilnīga.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi "Liepaja Music" mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook (Pegaza pagalms) un Instagram (@pegaza.pagalms).