Trešdien, 6.decembrī, Liepājas muzeja trīs pirmā stāva zālēs personālizstādi "Nebijis gadījums" atklāja mūziķis un mākslinieks Igo.

Izstādes atklāšana sākās ar "zaļiem un sarkaniem" pipariem veltītu optimistisku, asprātīgu un tēlainu stāstu dziesmā, ko bija sacerējis pats darbu autors un komponists Jānis Strazds. Tā nebija vienīgā dziesma, ar kuru abi mākslinieki iepriecināja publiku. Taču šajās un citās Igo dziesmās varēs klausīties arī izstādes noslēgumā, 29.decembrī, kad muzejā paredzēts Igo un Tomasa Kleina kopīgs koncerts.

Igo atzina, ka toreiz, pirms trim gadiem, kad muzejā pirmoreiz atklājis savu grafikas darbu izstādi, tas licies gluži neticami. Nu jau Igo izstādes muzejā kļuvušas regulāras, tāpat kā mākslinieka darbs, vairākas stundas pavadot grafiķes un profesores Neles Zirnītes darbnīcā. Šis process ir tik aizrautīgs, ka vairs nejūt ne sāpošu kāju, ne nogurumu, pastāstīja mākslinieks.

Izstādē risināti gan jau agrāk redzēti dabas, rudens, vēja motīvi, arī ūdens tēma, ko Igo pērn attīstīja Jūrkalnes plenērā, kā arī jaunatrastie temati – delverīgie pipari un nenogurdināmās skudras.

Izstādē galvenokārt skatāmi grafikas darbi oforta, kologrāfijas un jauktā tehnikā, taču ir arī kokgriezumi un apgleznots porcelāns.

Izstāde apskatāma līdz 30. decembrim. Ieeja – 2 eiro pieaugušajiem, 1 eiro skolēniem, studentiem un pensionāriem.