Sestdien, 14.maijā, no pulksten 19 līdz 1 Liepājas muzejs un muzeja sadarbības partneri liepājniekiem un pilsētas viesiem piedāvā daudzveidīgu un piesātinātu Eiropas Muzeju nakts "Mostamies rītdienai" programmu.

Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka kā viens no sadarbības partneriem ir sagatavojusi interesantu Muzeju nakts programmu, kurā galvenais akcents ir ūdens un ūdens pasaule, informē bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Ūdens ir pati svarīgākā nepieciešamība visam dzīvajam uz mūsu Zemes. Ūdens – tā ir dzīve, tā ir attīstība, tā ir rītdiena un nākotne...

Par ūdens nozīmi ikdienā, par pārdomātu attieksmi pret ūdens izmantošanas un lietošanas paradumiem ikvienam interesantam no pulksten 19 līdz 20 stāstīs un demonstrēs lektors, ūdens nozares pētnieks Dr, Sc. ing. Sandis Dejus lekcijā-demonstrācijā  "Bez ūdens nav rītdienas". Bērniem un viņu ģimenēm būs iespēja  atklāt ūdens un tās iemītnieku neparasto un aizraujošos pasauli radošajās darbnīcās "Atklāj ūdens neparasto pasauli" no pulksten 19 līdz 21. Interesenti varēs aplūkot arī tematisku literatūras izstādi par ūdeni un ūdens pasauli. Šo pasākumu norises vieta – bērnu bibliotēka "Vecliepājas rūķis", Malkas ielā 4, (3.stāvs)

Savukārt Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka (Zivju iela 7, 3.stāvs) no pulksten 20 līdz 21 aicina uz pasākumu "Tikšanās ar lasītāju, stāstītāju un rakstītāju Ēriku Vilsonu", kurā dzirdēsim Ērika Vilsona stāstījumu par sevi, par savu ceļu uz teātri un grāmatu.