Liepājas muzeja mājaslapas sadaļā "Vakances" lasāms aicinājums pieteikties uz brīvo 17. – 19.gs interjera muzeja – Hoijeres kundzes viesu nama vadītāja vietu. Kur tad palikusi Andra Štāle, kura par šī muzeja vadītāju kļuva pērnā gada jūlijā?


Muzeja direktore Dace Kārkla portālam irliepaja.lv pastāstīja, ka saņēmusi Andras Štāles iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata.


"Vairāk jāprasa pašai Andrai Štālei," jautāta par iemesliem, sacīja Kārkla, piebilstot: "Droši vien šis darbs neizrādījās piemērots viņai".


Pēc muzeja direktores sacītā,


darbs muzejā nav viegls, un jāstrādā ir daudz. "Darbs muzejā nav tikai no 9 līdz 17, muzeja darbinieks – tā nav tikai profesija, tas ir dzīvesveids."

Portāls irliepaja.lv sazinājās arī Andru Štāli, kura pastāstīja, ka iesniegumu uzrakstījusi personīgu iemeslu dēļ. Vairāk arī neko komentēt nevarot.


"Novēlu veiksmi nākamajam muzeja vadītājam. Vieta ir brīnišķīga, un es noteikti būšu viena no pirmajām apmeklētājām, kad muzejs būs atvērts."

Muzejs potenciālajam Interjera muzeja vadītājam sola stabilu algu (1200 eiro pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas (veselības apdrošināšanu) un interesantu darba vidi, atsaucīgus, zinošus un profesionālus kolēģus.


Pieteikšanās termiņš uz vakanto amatu ir līdz 26. janvārim.


Vairāk par amata pienākumiem un prasībām kandidātiem ŠEIT.