Sestdien, 16. decembrī, pulksten 13 gleznotājs un koktēlnieks Aivars Kleins izstādes "Mans ceļš" ietvaros Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 aicina uz tikšanos un sarunu par mākslu, informēja muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Aivars Kleins ir viens no Liepājas mākslas dzīves veicināšanas stūrakmeņiem, kas mākslas plenēros pulcinājis radoši izpausties ne tikai pašmāju māksliniekus, bet arī piesaistījis plenēristus no citām valstīm, veicinot radošu sadarbību, dažādu pieredžu un izpausmju mijiedarbību.

Vairākus gadu garumā Aivars Kleins Liepājā centies attīstīt galeriju kultūru, rīkojot mākslas darbu izstādes un popularizējot profesionālu mākslinieku darinājumus. Arī pašlaik mākslas salons "Ludviķis" tam ir veiksmīgs apliecinājums.

Sarunas dalībniekiem būs iespēja Liepājas muzejā apskatīt Aivara Kleina personālizstādi "Mans ceļš", kas veltīta mākslinieka 60 gadu jubilejai un kur atspoguļojas Aivara Kleina ceļš mākslā, kā arī trīs viņa dzīves pamatpīlāri: Dievs, daba un darbs.

Izstādē aplūkojamas mākslinieka gleznas, kokgrebumi – trauki "zivis", trofejas, kas uzietas foreļu upēs, kā arī karte. Ievērojama mākslas izstādes daļa veltīta mākslinieka kaislībai – forelēšanai, kā arī ir skatāmi vairāki pašporteti.

Saruna un tikšanās būs saistoša gan mākslas baudītājiem, gan tās radītājiem. Dalība sarunā – ieejas biļete izstādē.  

Jau ziņots, ka līdz šī gada 31. decembrim Liepājas muzeja anfilādē aplūkojama Aivara Kleina mākslas darbu izstāde "Mans ceļš".

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma un Liepājas muzeja publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma teritorijā, jūs apliecināt, ka esat informēts par to, ka tiekat iekļauts/-a audio vai vizuālajā materiālā.