Sestdien,  10.oktobrī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" ar solokoncertu pirmo reizi viesosies viena no pieprasītākajām operdziedātājām pasaulē, mecosoprāns Elīna Garanča, informē SIA "Lielais Dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Iepriekš plānotais koncerts pulksten 18 tiks sadalīts divos koncertos, tādēļ  visiem biļešu īpašniekiem obligāti jāapmaina koncerta biļetes pret kādu no jaunajiem norises laikiem 10.oktobrī pulksten 17 vai pulksten 20!

Biļešu apmaiņas pakalpojums būs pieejams, sākot no otrdienas, 15. septembra. Biļešu īpašnieki aicināti rīkoties sekojoši:
• Izvēlēties sev ērtāko no diviem piedāvātajiem koncerta norises laikiem.
• Apmainīt koncerta biļetes līdz 2020. gada 30. septembrim.
• Ja biļetes iegādātas Biļešu paradīzes klātienes kasē, tās var apmainīt Liepājā, koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā, Radio ielā 8. Papildus informācija pa tālruni: 634 24 555.
• Ja biļetes iegādātas internetā, biļešu īpašnieki aicināti sazināties ar koncertzāles Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājas p.i. Aivu Juhnevicu, rakstot ziņu uz e–pastu aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv. E–pasta tematā aicinām rakstīt "Par Elīnas Garančas koncertu", tekstā norādīt vēlamo koncerta laiku un jaunos sēdvietu numurus, kā arī iepriekšējo biļešu numurus.
Lai pārceltā koncerta biļešu īpašniekiem pirmajiem dotu iespēju apmeklēt koncertu, no 15. līdz 30. septembrim tiks apkalpoti tikai šie klienti.  No 1. oktobra atlikušās biļetes uz koncertu būs pieejamas brīvā tirdzniecībā visiem interesentiem.
Lūdzam ņemt vērā:
• Koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centra darba laiks no otrdienas līdz piektdienai ir no pulksten 12. līdz 17, sestdienās un svētdienās no pulksten 10 līdz 15, pirmdienās – slēgts. Tālrunis: 634 24 555.
• Ja biļete iegādāta ar atlaidi, dodoties to apmainīt, lūdzam ņemt līdz statusu apliecinošu dokumentu.
• Biļetes, uz kurām norādīts iepriekšējais koncerta laiks (pulksten 18.00) nebūs derīgas ne uz vienu no koncertiem, visas iegādātās biļetes ir obligāti jāapmaina.
• Saistībā ar pastāvošajiem pulcēšanās ierobežojumiem, koncertzāle nevar garantēt katras konkrētās iepriekš pārdotās vietas pieejamību.
• Mainot biļetes, katram apmeklētājam būs jānorāda sava un līdznācēja kontaktinformācija (jāveic biļetes personalizācija). Informāciju SIA "Lielais Dzintars" uzglabās vienu mēnesi pēc koncerta norises, lai nepieciešamības gadījumā to varētu nodot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā.
• Rekomendējam lietotnes "Apturi Covid" lejupielādi.

Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" šī būs pasaulslavenās latviešu mākslinieces debija. Elīna Garanča Liepājā uzstāsies ar kamermūzikas programmu, kurā izskanēs Roberta Šūmaņa, Johannesa Brāmsa un Sergeja Rahmaņinova labākie kamermūzikas skaņdarbi. "Elīna Garanča ir viena no pieprasītākajām dziedātājām uz Zemes – pasaulē šobrīd ir tikai daži mecosoprāni, kuri spētu viņai līdzināties vokāli, muzikāli vai dramatiski," par latviešu dziedātāju raksta medijs "New York Classical Review".

Dziedātājas skatuves partneris koncertā būs pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau), kurš pazīstams kā koncertmeistars labākajām pasaules operas dīvām – Annai Ņetrebko, Annei Sofijai fon Oterei, Andželai Georgiū u.c. Kopā ar Elīnu Garanču viņi aizvadījuši spožus koncertus prestižākajās zālēs pasaulē – Vigmora zālē Londonā, Kārnegī zālē Ņujorkā, Musikverein koncertzālē Vīnē u.c. Abu mākslinieku skatuviskā partnerība tiek dēvēta par maģisku.

Koncertu ar Liepājas pašvaldības atbalstu rīko SIA "Lielais Dzintars". Koncerts notiks vienā daļā, aptuvenais norises ilgums: 1 stunda 15 minūtes. Plašāka informācija lasāma lielaisdzintars.lv.