Gaidot savu 140. koncertsezonu, kuras atklāšanas koncerts notika aizvadītajā sestdienā ar maestro Gintaru Rinkeviču pie diriģenta pults, Liepājas Simfoniskais orķestris kopš 2. jūlijā katru ceturtdienas vakaru bezmaksas tiešraides koncertinterviju ciklā "Tuvāk" iepazīstināja klausītājus ar unikālām personībām, kas veido šo muzikālo kolektīvu.


Kā portālu irliepaja.lv informēja Iveta Vēvere, Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja, 12 koncertintervijās, ko Liepājas Simfoniskais orķestris nodrošināja tiešraidēs no koncertzāles "Lielais dzintars" varēja tuvāk iepazīt sitaminstrumentālistus Martu Kauliņu un Māri Zīlmani, trompetistu Jāni Ivuškānu, čellistus Ēriku Kiršfeldu un Leonu Veldri, vijolnieces Līgu Baltābolu un Rasu Kumsāri, kontrabasistu Gunti Kolertu, flautistu Reini Lapu, klarnetistu Kārli Catlaku, obojistu Āri Burkinu, kā arī mežradznieku Edgaru Ruģeli.

Šajās 40 minūšu garajās koncertintervijās varēja baudīt orķestra mākslinieku spēli visdažādākajos mūzikas stilos. Savukārt sarunā ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu (reizēm sarunu vadīja arī "Rietumu radio" ētera cilvēks Dzintars Hmieļevskis) varēja uzzināt, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo šos skatuves māksliniekus.
 
 
Koncertinterviju ierakstus aizvien var noskatīties gan Liepājas Simfoniskā orķestra mājaslapas video galerijā, gan arī orķestra Facebook lapā.