Tieši pēc mēneša – sestdien, 10.septembrī Nacionālo stadionu "Daugava" Rīgā pieskandinās līdz šim nebijuša mēroga un satura koncerts, kas uz vienas skatuves pulcēs teju 100 Latvijas labākos mūziķus.

"Latvijas mūzikas lielkoncerts" veidots kā īpašs veltījums maestro Raimonda Paula daiļradei. Simfonisku vērienu vakaram piešķirs Liepājas Simfoniskais orķestris, bet līdz šim nedzirdētas un svaigas ikonisko skaņdarbu interpretācijas piedāvās šī brīža pieprasītākie populārās mūzikas izpildītāji. Koncertu organizē SIA "REKU", informē "Latvijas mūzikas lielkoncerts" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Pulksten 19.30 vakaru atklās pašmāju poproka grupa "Sudden Lights". "Ar prieku paziņojam, ka arī mēs būsim daļa no 10. septembrī Daugavas stadionā gaidāmā "Latvijas mūzikas lielkoncerta". Esam pagodināti par lielisko iespēju uz skatuves šajā vakarā kāpt kā pirmie, iesildot Jūsu līdzi dziedamās balsis fantastiskam, līdz šim nepieredzētam Raimonda Paula mūzikas vakaram," pirms gaidāmā lielkoncerta atklāj grupas "Sudden Lights" dalībnieki.

"Sudden Lights" pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Kopš dibināšanas grupa ir izdevusi trīs albumus – "Priekšpilsētas" (2017), "Vislabāk ir tur, kur manis nav" (2019) un "Miljards vasaru" (2022). Plašāku atpazīstamību, stabilu vietu topu virsotnēs un "Zelta mikrofons" balvu anominācijā "Gada radio hits" apvienība iemantoja pēc singla "Haosā" izdošanas, kas tapis sadarbībā ar klausītāju iemīļoto grupu "Astro’n’out". 2022. gads grupai aizrit aktīvā koncertdzīvē, kā arī gatavojoties šoruden gaidāmajai Latvijas koncerttūrei, kuras laikā grupas puiši ar koncertiem viesosies Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Rīgā. Grupas "Sudden Lights" sastāvā spēlē: Andrejs Reinis Zitmanis (vokāls, ģitāra, taustiņinstrumenti, klarnete), Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra, mutes harmonikas, piebalss), Kārlis Vārtiņš (basģitāra, piebalss), Mārtiņš Matīss Zemītis (sitaminstrumenti, piebalss).

"Latvijas mūzikas lielkoncerts. Raimonda Paula mūzika" koncerta turpinājumā skatuves gaismās uzmirdzēs šarmantās vokālistes – Tautumeitas, Aminata, Dināra Rudāne, Aija Andrejeva un Laima Vaikule, grupas Carnival Youth, Da Gamba, MUSIQQ un Mazais Princis, solisti – Intars Busulis, Žoržs Siksna, Jānis Aišpurs, Ralfs Eilands, Artūrs Skrastiņš un Andris Bērziņš, hip hop žanra pārstāvji Ozols, Arstarulsmirus, ansis, Singapūras Satīns, kā arī virkne citu mūziķu Liepājas Simfoniskā orķestra, Abonementa orķestra, GG Choir, diriģenta Jāņa Ivuškāna un DJ Monsta meistarīgajā pavadībā. Lielkoncerta skatuves dizainu veidojis populārais pašmāju režisors Papa Chi, koncertprogrammas mūzikas producents un radošais direktors – Arstarulsmirus, svaigas un līdz šim nedzirdētas skaņdarbu aranžijas veidojuši Jānis Ivuškāns un Romāns Faļkenšteins.

Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnēs www.lielkoncerts.lv un www.aula.lv, bet klātienē nopērkamas "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Stāvvietas pieejamas par 20 eiro, Fanu zonas biļetes – 40 eiro, sēdvietas – no 55 līdz 70 eiro, VIP biļetes – 150 eiro (VIP loža un atsevišķs bārs). Pircējiem, kuri iepriekšpārdošanā iegādājušies stāvvietas 40 eiro vērtībā, tiks nodrošināta vieta Fanu zonā (stāvvietas pie skatuves). Koncerta ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam no 8 gadu vecuma. Personām, kuras pavada cilvēkus ar invaliditāti, ratiņkrēslos vai ar redzes traucējumiem, iepriekš sazinoties ar koncerta organizatoriem, ieeja tiek nodrošināta bez maksas. Saziņai aicinām izmantot e-pastu: liena@siareku.lv.

Koncerta norises vieta: Nacionālais stadions Daugava, Augšiela 1, Rīga. Pirmie mākslinieki uz skatuves kāps pulksten 19.30. Apmeklētāji norises vietā tiek aicināti ierasties savlaicīgi. Pasākuma norises vietā darbosies kafejnīcas un bārs.