Sestdien, 15. augustā Liepājas Simfoniskais orķestris koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" aicināja klausītājus baudīt vasarīgi krāšņu opermūzikas galā koncertu "Liepājas vasara". Pasaulslavenu opermūziku kopā ar šarmanto franču soprānu Perīnu Madefu, harismātisko tenoru, izcilās balss īpašnieku Mihailu Čuļpajevu un vienu no vadošajiem savas paaudzes baritoniem pasaulē – itāli Simoni Pjacolu Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņoja azerbaidžāņu maestro Jalčina Adigezalova vadībā.
 
Liepājas īsās vasaras pilnbriedā klausītāji varēja baudīt slavenu operu uvertīras, ārijas un ansambļu dziedājumus, ko radījuši tādi mūzikas dižgari kā Džuzepe Verdi, Džoakīno Rosīni, Pjetro Maskanji, Žils Masnē un Šarls Guno.
 
26. augustā pulksten 19 brīvdabas estrādē "Pūt, vējiņi!" Liepājas Simfoniskais orķestris aizvadīs vēl vienu "Liepājas vasaras" koncertu, kur kopā ar ģitāristu un komponistu Kasparu Zemīti, kā arī dziedātājiem Renāru Kauperu, Daumantu Kalniņu un Elzu Rozentāli sastapsies simfoniskā sarunā ar vienu no izcilākajiem latviešu komponistiem – Imantu Kalniņu.
 
Koncertā skanēs gan Kaspara Zemīša oriģinālmūzika. Gaidāms gan jaundarba "Gadalaiki" pirmatskaņojums, gan labi pazīstamas un publikas iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas: "Viņi dejoja vienu vasaru", "Akāciju palags", "Dūdieviņš", "Elpo" un citas.
 
Savukārt 5. augustā Liepājas Simfoniskais orķestris aicina doties muzikālā piedzīvojumā uz Rundāles pili, kur ar vairākiem iedvesmojošiem pasākumiem norisināsies festivāls "Liepājas skaņas Rundāles pilī".