Pirmdien, 6. janvārī, sācies Latvijas sabiedrisko mediju (LSM) gada balvas kultūrā "Kilograms kultūras 2019" ziemas balsojums. Līdz 17. janvārim iespējams balsot par darbiem astoņās kategorijās. Finālam tiek izvirzīts viens darbs katrā kategorijā – tas, kas saņēmis lielāko skatītāju un klausītāju atbalstu.


Ziemas balsojumā var balsot par sabiedrisko mediju žūrijas redzējumā labākajiem un vērtīgākajiem darbiem, kas tapuši vai iznākuši laika posmā no 2019. gada septembra līdz decembrim. Šajā izlasē iekļauti arī divi Liepājas kultūras dzīves notikumi – "Liepājas mākslas forums 2019" un Liepājas teātra iestudējums "Šekspīrs".


Par ziemas balsojuma dalībniekiem iespējams balsot līdz 17. janvāra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu.


Darbi, kas no ziemas balsojuma iekļuvuši fināla balsojumā, tiks paziņoti reizē ar fināla balsojuma atklāšanu 21. janvārī. Apbalvojuma "Kilograms kultūras 2019" pasniegšanas ceremonija notiks 15. februārī.


Balvas "Kilograms kultūras 2019" ieguvēji tiks noskaidroti kopumā četros balsojumos – pavasara, rudens, ziemas un fināla balsojumā. No katra balsojuma finālam tiek virzīts tikai viens darbs katrā kategorijā – tas, kas saņēmis lielāko sabiedrības atbalstu. Finālā katrā kategorijā būs iespējams balsot par trim darbiem.

Balsot iespējams ŠEIT.