Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes organizētās Radošuma nedēļas "Ar un bez tehnoloģijām" ietvaros ikvienam interesentam no 9.līdz 23.martam (no pulksten 9 līdz 19) Liepājas Olimpiskā centra foajē būs iespēja doties interaktīvā dzejas piedzīvojumā "Dzejas teltis", informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

"Dzejas teltis" ir īpašs piedzīvojums latviešu dzejas pasaulē, tās ir piecas teltīm līdzīgas koka konstrukcijas, kas aicina doties interaktīvā ceļojumā un atklāt, kā dzeja pārtop mākslā, animācijā un mūzikā. Katra telts ir kāda dzejoļa interpretācija. Izmantojot savu mobilo telefonu, ar "Overly" aplikācijas palīdzību, katrā no teltīm skolēni ieraudzīs, kā dzejolis atklājas dažādos mākslas žanros un mūzikā.

Ar telefona palīdzību Dzejas teltīs atdzīvojas Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Pētera Brūvera un Imanta Ziedoņa dzejoļi, kurus papildina gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas un Katrīnas Gailes, scenogrāfes Ievas Kauliņas, grafiti mākslinieka Tron Karton un fotogrāfa Pauļa Jakušonoka mākslinieciskais skatījums.

Projekts tapis, pateicoties VKKF atbalstam programmā "Latvijas skolas soma".