Piektdien, 8.decembrī, pulksten 21 kultūras namā "Wiktorija" pēc ilgākas klusēšanas pauzes skatuves prožektoru gaismās atgriezīsies grupa "Zari", portālu informēja koncerta rīkotāji.

Grupa "Zari" ir ieņēmusi stabilu vietu Liepājas un Latvijas mūzikas pasaulē, pārstāvot postfolka žanru, kuru paši grupas dalībnieki nodēvējuši par folktroniku.

Piektdienas vakaram grupa "Zari" sagatavojuši īpašu koncertu divās daļās, kurā vienā no tām būs dzirdamas  labākās dziesmas no abiem iepriekšējiem grupas albumiem "Sazaroti" un "Odzīte", savukārt otrā daļa plānota kā neoficiāla un ekskluzīva jaunā grupas digitālo platformu mini albuma prezentācija.

Tas nozīmē, ka līdzās jau iemīļotajām grupas "Zari" kompozīcijām dzirdēsim ne tikai klausītāju jau iemīļotas dziesmas, bet arī jaunāko šīs grupas veikumu, kas pavisam drīz būs pieejams visās straumēšanas platformās.


Grupas "Zari" jaunā mini albuma vizuālais noformējums. Publicitātes foto.


Jaunajā albumā ietvertas četras dziesmas,  kuras vēstī par cilvēka dzīves ritumu, par darbu, kurš dara savu darītāju, par cilvēka laimes mirkļiem un gandarījumu. Vienlaikus jaunradītās kompozīcijas ietver sevī pateicību un labā piejaucēšanu, kā arī iemieso dabas nozīmi mūsos pašos un mums visapkārt. Tādējādi "Zari" turpina savus muzikālos, kā arī saturiskos meklējumus un tēmas, kuras šīs grupas dalībniekiem allaž bijušas svarīgas, proti, senas cilvēces gudrības un nemainība – iekausēta mūsdienīgā skanējumā un šodienas pasaulē.

Par jaunā albuma vāciņu un vizuālās identitātes kodu izvēlēta izcilā mākslinieka Alfreda Paulauska glezna, radīta eļļas krāsu tehnikā.


Grupas "Zari" koncerts apmeklētājiem paredzēts mājīgā atmosfērā – pie galdiņiem. Tos rezervēt iespējams, rakstot uz e-pastu knwiktorija@gmail.com vai vietnē "Whatsapp", rakstot uz numuru +371 20227498.

Biļetes uz koncertu iegādājamas interneta vietnē bezrindas.lv .

Biļetes būs iegādājamas arī pirms koncerta – kultūras namā "Wiktorija".