Publicitātes attēls


Otrdien, 17. oktobrī, pulksten 19 Liepājā, "Pegaza pagalma" viesistabā notiks pavasarī aizsāktā pasākumu cikla "Ārpus kadra" turpinājums. Šoreiz vakara centrā aktieris Jānis Paukštello un latviešu kinofilma "Mans draugs – nenopietns cilvēks", portālu informēja SIA "Liepaja Music" valdes locekle Irita Kalēja.

Filmas režisors ir Latvijas kino izcilais klasiķis Jānis Streičs, kurš pirmo plašāko popularitāti iekaroja tieši ar šo sadzīves komēdiju – "Mans draugs – nenopietns cilvēks", kurai iepriekš neviens tādus panākumus neprognozēja. Šis darbs ir arī brīnišķīga veiksme Latvijas kinomākslai, jo ar filmu Streičs atklāj jaunu aktiera talantu – Jāni Paukštello – naivā ideālista Arvīda lomā.

Pasākuma "Ārpus kadra" laikā apmeklētājiem būs iespēja skatīt filmas fragmentus un tikties ar vienu no šīs filmas aktieriem – Jāni Paukštello, kurš izpildīs dziesmas no kinofilmas un dalīsies atmiņu stāstos gan par filmas aizkadriem, gan par režisoru Jāni Streiču un to, kas patiesībā filmā ir palicis no viņa sākotnējās idejas, gan par leģendāro latviešu aktieri Ēvaldu Valteru. Ar Jāni Paukštello sarunāsies Maija Kalniņa. Savukārt par muzikālo saturu pasākumā rūpēsies mūziķi Normunds Kalniņš, Roberts Dinters un Mārtiņš Zujs.

"Pirmie pasākumi ciklā "Ārpus kadra" pierādīja, ka šāda satura un formāta notikumi mūsu apmeklētājiem ir ļoti saistoši un interesanti. Tāpēc priecājamies, ka varam uzsākto turpināt un Liepājas kultūras ēdienkartē piedāvāt ko iepriekš nebijušu," par pasākumu cikla notikšanu gandarīti tā rīkotāji.

"Pegaza pagalma" viesistabas durvis apmeklētājiem atvērtas stundu pirms pasākuma, no pulksten 18. Biļetes uz pasākumu iegādājamas visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā, kā arī pirms pasākuma. Informējam, ka vietu skaits "Pegaza pagalma" viesistabā ir ierobežots, tāpēc aicinām iegādāties biļetes un uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Pasākumu sērija "Ārpus kadra" iespējama, pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes, Kurzemes plānošanas reģiona un "Kinopunkts" atbalstam.


Nākamais pasākums šajā sērijā gaidāms 22. novembrī, kad ciklā "Ārpus kadra" viesosies aktrise Rēzija Kalniņa un kinofilma "Rūdolfa mantojums".